przestronne wnętrze lokalu biurowego do wynajęcia we Wrocławiu

Lokal biurowy na wynajem we Wrocławiu za 921 zł/m-c

Do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni 22,32 metra kwadratowego na kondygnacji -1 we Wrocławiu w cenie 921 złotych miesięcznie. Cena za metr kwadratowy wynosi 41 zł.
Lokal biurowy do wynajmu znajduje się w dzielnicy Fabryczna. W pierwszym miesiącu wynajmu obowiązuje kaucja – 2 820,53 zł.

Lokal biurowy na wynajem wraz z wieloma dostępnymi miejscami parkingowymi zarówno na niestrzeżonym parkingu przed biurowcem, jak i w garażu obok. Lokal biurowy do wynajmu z częścią wspólną:
– zapleczem sanitarnym
– zapleczem kuchennym.
Polecam i zapraszam na prezentacje lokalu biurowego na wynajem we Wrocławiu. Informacje dotyczące lokalu biurowego do wynajęcia we Wrocławiu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację.

Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia lokalu biurowego do wynajmu we Wrocławiu oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (041-15038)

Kontakt:
e-mail: kasia.pawlowska@wgn.pl
Tel. +48 665 313 096
Tel. +48 71 337 84 01

Data publikacji: 1 sierpnia 2018
Print Friendly, PDF & Email