prestiżowy hol z wejściem do lokalu biurowego do wynajęcia Wrocław Fabryczna

Lokal biurowy na wynajem Wrocław, powierzchnia 1 229 m2

Lokal biurowy do wynajęcia za 73 740 zł/m-c mieści się w korzystnej biznesowo dzielnicy Fabryczna. Nobilitujące sąsiedztwo oraz znakomite warunki do pracy to kolejne zalety tego lokalu biurowego do wynajmu Wrocław. Warto również podkreślić, że lokal biurowy na wynajem Wrocław ulokowany jest na ósmym piętrze w biurowcu z 2019 roku. Dużym atutem jest również rynek pierwotny. Lokal biurowy do wynajęcia oferuje nowym najemcom pracę w komfortowych warunkach. Mocną stroną oferty jest także konkurencyjna cena za metr kwadratowy 60 zł/m-c, a także ogromna powierzchnia 1 535 m2.

Cena wynajmu lokalu biurowego Wrocław Fabryczna obejmuje: czynsz najmu (13,50 EUR/m2/m-c) + opłaty administracyjne (15,20 PLN/m2/m-c) + czynsz za miejsce parkingowe (75 EUR/miejsce/m-c). Nowi najemcy mają zagwarantowany najwyższy komfort pracy. Duża zaletą jest tu przyznany certyfikat BREEAM poziomu „Very Good”, zielony taras oraz przestrzeń do regeneracji sił . Komfortowe warunki pracy to również bliskość licznych usług zlokalizowanych dookoła biurowca oraz w samym budynku, w tym kantyny i przedszkola.

Lokal biurowy na wynajem mieści się w znakomitym pod względem logistycznym punkcie miasta, skąd szybko można dojechać nie tylko do międzynarodowego lotniska, ale również autostrad A8 i A4. Elitarny budynek klasy A+, na którego terenie znajduje się lokal biurowy do wynajęcia składa się z 2 brył: niższej (trzy kondygnacje, forma prostopadłościanu) i wyższej (piętnaście kondygnacji, forma trójkąta).

Lokal biurowy do wynajmu w stanie deweloperskim idealny do własnej aranżacji przez przyszłego najemcę zgodnie z jego potrzebami i gustem. Z okien roztaczają się zapierające dech w piersiach widoki na panoramę miasta i okolicę. Na zmotoryzowanych najemców czekają trzy kondygnacje z parkingami. Opcjonalnie lokal biurowy na wynajem może być wykończony „pod klucz” przez inwestora (dostępny katalog aranżacyjny oraz katalog próbek materiałowych).

W budynku znajdują się również inne lokale biurowe do wynajęcia: pow. usługowa – 506 m2 na parterze, pow. biurowa 1047 m2 na czwartym piętrze, pow. biurowa 637 m2 na szóstym piętrze, pow. biurowa 435 m2 na siódmym piętrze, pow. biurowa 1229 m2 na ósmym piętrze, pow. biurowa 1535 m2 na dwunastym, trzynastym i czternastym piętrze.

Lokal biurowy do wynajmu na co najmniej 5 lat. Zapraszam do kontaktu. Lokal biurowy do wynajmu w ramach popularnego programu „0% prowizji od najmującego”, dzięki czemu prowizję dla biura pokrywa tylko strona wynajmująca (właściciel). Informacje dotyczące lokalu biurowego do wynajęcia Wrocław zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia lokalu biurowego na wynajem Wrocław oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (041-15583)

Kontakt:
e-mail: lidia.dolhan@wgn.pl

Data publikacji: 18 maja 2020
Print Friendly, PDF & Email