gwarantujące wysoki komfort pracy luksusowy lokal biurowy do wynajęcia Wrocław

Lokal biurowy na wynajem Wrocław, powierzchnia 115 m2

Do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni 115 metra kwadratowego na drugim piętrze we Wrocławiu w cenie 5 520 złotych miesięcznie. Budynek z rynku wtórnego. Lokal biurowy do wynajmu znajduje się w dzielnicy Gaj. Cena za metr kwadratowy wynosi 48 zł/m-c + opłaty 10 zł/m2 + VAT.

Lokal biurowy do wynajmu Wrocław znakomicie nadaje się dla firmy finansowej, księgowej, handlowej itp. Mocnym atutem oferowanego na wynajem lokalu biurowego jest jego korzystna lokalizacja. W tym miejscu warto jeszcze dodać otwarty parking przed budynkiem ułatwiający dostęp dla klientów.

Lokal biurowy na wynajem wyposażony w meble do wykorzystania według własnej aranżacji. Lokal biurowy do wynajęcia zapewnia wysoki komfort pracy, m.in. dzięki zainstalowanej klimatyzacji. Wnętrze lokalu biurowego do wynajmu tworzy: pięć pomieszczeń biurowych + wc + hol + zaplecze kuchenne. Polecam i zapraszam na prezentację tego lokalu biurowego na wynajem Wrocław.

Informacje dotyczące lokalu biurowego do wynajęcia zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia lokalu biurowego do wynajmu oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (041-15537)

Kontakt:
e-mail: wroclaw@wgn.pl

Data publikacji: 23 stycznia 2020
Print Friendly, PDF & Email