wnętrze oferowanego do wynajęcia lokalu biurowego Wrocław

Lokal biurowy na wynajem Wrocław, powierzchnia 120 m2

Lokal biurowy do wynajęcia mieści się w korzystnej biznesowo dzielnicy Stare Miasto. Nobilitujące sąsiedztwo, korzystna cena 35 zł/m-c oraz znakomite warunki do pracy to kolejne zalety tego lokalu biurowego do wynajmu Wrocław Stare Miasto. Warto również podkreślić, że lokal biurowy na wynajem Wrocław Stare Miasto ulokowany jest na czwartym piętrze. Dużym atutem jest również rynek wtórny. Lokal biurowy do wynajęcia Wrocław Stare Miasto oferuje nowym najemcom pracę w komfortowych warunkach. Mocną stroną oferty jest także konkurencyjna cena za metr kwadratowy 35 zł/m-c, a także wygodna powierzchnia 120 m2.

Długa listę zalet tego lokalu biurowego do wynajęcia otwiera elitarna lokalizacja w samym sercu miasta, na Starym Mieście. Duża zaletą jest również funkcjonalny podział lokalu biurowego na 3 pomieszczenia o powierzchniach odpowiednio: 27,49 m2 + 46,65 m2 + 35,64 m2. Dosatęo do tolaet zagwarantowany w częściach wspólnych. Lokal biurowy na wynajem Wrocław Stare Miasto objęty jest cenionym przez naszych klientów programem ” 0% prowizji od najemcy”, co oznacza, że wynagrodzenie z tytułu opłat pośrednictwa pokrywa właściciel. Polecam i zapraszam na prezentację tego lokalu biurowego do wynajmu Wrocław Stare Miasto.

Informacje dotyczące lokalu biurowego do wynajęcia Wrocław Stare Miasto zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia lokalu biurowego na wynajem Wrocław Stare Miasto oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (041-15521)

Kontakt:
e-mail: k.pawlowska@wgn.pl

Data publikacji: 18 stycznia 2022
Print Friendly, PDF & Email