imponujące rozmachem wnętrze lokalu biurowego do wynajmu Wrocław Stare Miasto

Lokal biurowy na wynajem Wrocław, powierzchnia 124,9 mkw.

Lokal biurowy do wynajęcia wyróżnia się swoją funkcjonalną powierzchnią 124,9 mkw. i atrakcyjną ceną 5 620 zł/m-c. Do długiej listy zalet warto z pewnością dodać komfortowe, trzecie piętro, elitarny biurowiec, a także wyśmienitą lokalizację w dzielnicy Stare Miasto.Oferta lokalu biurowego na wynajem Stare Miasto z rynku wtórnego. Cena wynajmu metra kwadratowego to jedyne 45 zł/mkw/m-c. Lokal biurowy do wynajęcia Wrocław Stare Miasto zapewnia przyszłym najemcom doskonałe warunki do efektywnej pracy.

Lokal biurowy na wynajem Wrocław objęty został prestiżowym programem „0% prowizji od najmującego”, dzięki czemu prowizję dla biura pokrywa tylko strona wynajmująca (właściciel). Lokal biurowy do wynajmu Wrocław posiada liczne systemy i rozwiązania podnoszące komfort i bezpieczeństwo pracy, jak np.:
– system antywłamaniowy
– inteligentny system elektroniczny
– system kontroli dostępu
– alarmowy system przeciwpożarowy
– sieć komputerowo-telefoniczna
– klimatyzacja.

Lokal biurowy na wynajem Wrocław zachwyca nobilitującą lokalizacją blisko Rynku. Jasne wnętrza zapewniają jeszcze lepsze warunki pracy. Rozkład pokoi i pomieszczeń w lokalu biurowym do wynajęcia Wrocław:
– pokój biurowy o pow. 61,2 m2
– pokój biurowy o pow. 29,1 m2
– pokój biurowy o pow. 25,1 m2
– hol
W częściach wspólnych: aneks kuchenny, wc oraz serwerownia. Prestiżu ofercie dodaje obecność usług consierge oraz ochronny. Na koniec warto dodać, że nowi najemcy będą mieli do dyspozycji 312 miejsc parkingowych. Rozbicie ceny najmu z podziałem na składowe prezentuje się następująco:
– kwota najmu 45 zł/mkw.
– media
– VAT
– opłaty eksploatacyjne 18 zł/mkw.

Polecam i zapraszam na prezentację lokalu biurowego do wynajęcia Wrocław. Lokal biurowy na wynajem Wrocław objęty znanym i cenionym programem „0% prowizji od najmującego”. Najmujący nie płaci wtedy prowizji dla biura, a opłata ta jest przerzucona na stronę wynajmującą. Informacje dotyczące lokalu biurowego do wynajęcia wynajem Wrocław zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia lokalu biurowego do wynajmu Wrocław, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (041-15646)

Kontakt:
e-mail: k.pawlowska@wgn.pl

Data publikacji: 11 lutego 2021
Print Friendly, PDF & Email