reprezentacyjne wejście do ekskluzywnego lokalu biurowego do wynajęcia Wrocław

Lokal biurowy na wynajem Wrocław, powierzchnia 132 m2

Lokal biurowy do wynajęcia mieści się w prestiżowej biznesowo dzielnicy Stare Miasto. Nobilitujące sąsiedztwo, korzystna cena 9 500 netto plus energia i zużycie wody wg licznika oraz znakomite warunki do pracy to kolejne zalety tego lokalu biurowego do wynajmu Wrocław Stare Miasto. Warto również podkreślić, że lokal biurowy na wynajem Wrocław Stare Miasto ulokowany jest na parterze w budynku z 2006 roku. Dużym atutem jest również rynek wtórny. Lokal biurowy do wynajęcia Wrocław Stare Miasto oferuje nowym najemcom pracę w komfortowych warunkach. Mocną stroną oferty jest także konkurencyjna cena za metr kwadratowy 55 zł/m-c, a także wygodna powierzchnia 132 m2.

Lokal biurowy na wynajem Wrocław Stare Miasto zapewnia swoim przyszłym najemcom duże poczucie komfortu (klimatyzacja) oraz bezpieczeństwa (ochrona). Dodatkowo lokal biurowy do wynajmu Wrocław Stare Miasto wyposażony jest w centralną serwerownię, punkty logistyczne (2RJ45/8 m2), światłowód Dialog, TPSA, 3S, głowica telefoniczna Dialog, TPSA, 3S, ogrzewanie miejskie, system kontroli dostępu (do uzgodnienia) etc. Dla osób niepełnosprawnych przewidziano podjazd.

Lokal biurowy do wynajęcia w opcji z umeblowaniem bądź bez. Dostęp do lokalu biurowego do wynajmu Wrocław Stare Miasto zagwarantowany przez 24 h. Wnętrze robi duże wrażenie dzięki m.in. podwieszanym sufitom oraz olbrzymim przeszkleniom. Lokal biurowy na wynajem Wrocław Stare Miasto zaprojektowany w stylu: „open space” plus kilka mniejszych pomieszczeń. W cenie lokalu biurowego do wynajęcia Wrocław Stare Miasto ujęto opłatę za jedno miejsce postojowe, ale istnieje możliwość dokupienia kolejnych (160 zł/m-c netto). Lokal biurowy do wynajmu z przeznaczeniem np. na kancelarię, miejsce szkoleń albo pracy biurowej.

Informacje dotyczące lokalu biurowego na wynajem Wrocław Stare Miasto zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia lokalu biurowego do wynajęcia Wrocław Stare Miasto oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (041-15608)

Kontakt:
e-mail: lidia.dolhan@wgn.pl

Data publikacji: 7 sierpnia 2020
Print Friendly, PDF & Email