komfortowa powierzchnia lokalu biurowego do wynajmu Wrocław

Lokal biurowy na wynajem Wrocław, powierzchnia 137 m2

Lokal biurowy do wynajęcia mieści się w korzystnej biznesowo dzielnicy Psie Pole. Nobilitujące sąsiedztwo, korzystna cena 5,5 tys. zł/m-c oraz znakomite warunki do pracy to kolejne zalety tego lokalu biurowego do wynajmu Wrocław. Warto również podkreślić, że lokal biurowy na wynajem Wrocław ulokowany jest na pierwszym piętrze budynku. Dużym atutem jest również rynek wtórny. Lokal biurowy do wynajęcia Wrocław oferuje nowym najemcom pracę w komfortowych warunkach. Mocną stroną oferty jest także konkurencyjna cena za metr kwadratowy 40 zł/m-c, a także wspominana już, ale warta podkreślenia, wygodna powierzchnia 137 m2. W pierwszym miesiącu wynajmu lokalu biurowego Wrocław obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja w wysokości 6 000 zł.

Lokal biurowy do wynajmu Wrocław łącznie z widocznym na zdjęciach wyposażeniem, co gwarantuje przyszłym najemcom doskonałe warunki do efektywnej pracy. Lokal biurowy do wynajęcia Wrocław olśniewa również atrakcyjną lokalizacją i szybkim połączeniem z centrum miasta. Najemcy dojeżdżający do pracy samochodem ucieszą 2 miejscami parkingowymi na terenie posesji + dodatkowe przed posesją. Wnętrze oferowanego do wynajmu lokalu biurowego Wrocław znakomicie doświetlone. We wszystkich oknach zamontowano zewnętrzne rolety.

Lokal biurowy do wynajęcia Wrocław wyróżnia się ciekawą powierzchnią rozłożoną na dwóch poziomach:
KONDYGNACJA JEDEN: przedpokój + wc + aneks kuchenny + 2 pomieszczenia biurowe
KONDYGNACJA DWA: przedpokój + łazienka + 2 pomieszczenia biurowe.
Lokal biurowy na wynajem Wrocław tylko za pośrednictwem agentów i brokerów WGN. Polecam i zapraszamy na prezentację tego lokalu biurowego do wynajmu Wrocław.

Informacje dotyczące lokalu biurowego do wynajęcia Wrocław zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia lokalu biurowego do wynajmu Wrocław i wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (041-15722)

Kontakt:
e-mail: k.pawlowska@wgn.pl

Data publikacji: 26 maja 2022
Print Friendly, PDF & Email