komfortowe wnetrze lokalu biurowego do wynajmu Wrocław

Lokal biurowy na wynajem Wrocław, powierzchnia 144, 94 mkw.

Lokal biurowy do wynajęcia wyróżnia się swoją funkcjonalną powierzchnią 144, 94 mkw. i atrakcyjną ceną 4 348 zł/m-c. Do długiej listy zalet warto z pewnością dodać komfortowe, pierwsze piętro, elitarny biurowiec,a także wyśmienitą lokalizację na Siechnicach. Budynek, w którym mieści się oferowany do wynajmu lokal biurowy Wrocław, pochodzi z rynku wtórnego. Cena wynajmu metra kwadratowego to jedyne 30 zł/mkw/m-c. Lokal biurowy do wynajęcia Wrocław zapewnia przyszłym najemcom doskonałe warunki do efektywnej pracy.

Cena wynajmu lokalu biurowego Wrocław w rozbiciu na składowe prezentuje się następująco:
– czynsz najmu 30 zł/m2 netto
– opłata eksploatacyjna 19,24 zł/m2 netto
– energia – ryczałt 4 zł/m2 netto
– ogrzewanie – ryczałt 4 zł/m2 netto.

Dojeżdżający do pracy samochodami mają możliwość pozostawienia swoich samochodów na licznych miejscach parkingowych (płatne). Lokal biurowy do wynajęcia Wrocław wyposażony został w niezbędne, biurowe okablowanie strukturalne, klimatyzację, a także wiele nowoczesnych technologii. W częściach wspólnych znajdziemy toalety. Całkowita powierzchnia dostępna od 1.09.2021 r. to ok. 480 mkw.

Lokal biurowy na wynajem Wrocław składa się z następujących pomieszczeń:
– biuro numer 1 o powierzchni 42,56 mkw.
– biuro numer 2 o powierzchni 51,85 mkw.
– biuro numer 3 o powierzchni 34,45 mkw.
– aneks wejściowy z częścią socjalna o powierzchni 15,08 mkw.

Lokal biurowy do wynajmu Wrocław zapewnia swoim najemcom wysoki stopnień bezpieczeństwa (system kodowanego wejścia + chroniony teren). Informacje dotyczące lokalu biurowego do wynajmu Wrocław zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia oferowanego na wynajem lokalu biurowego Wrocław, oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (041-15636)

Kontakt:
e-mail: lidia.dolhan@wgn.pl

Data publikacji: 4 grudnia 2020
Print Friendly, PDF & Email