komfortowe wnętrze lokalu biurowego na wynajem Wrocław Stare Miasto

Lokal biurowy na wynajem Wrocław, powierzchnia 147 m2

Do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni 147 metrów kwadratowych na trzecim piętrze we Wrocławiu w cenie 6 762 złotych miesięcznie. Budynek z rynku wtórnego. Lokal biurowy do wynajmu znajduje się w centrum, na Starym Mieście. Cena za metr kwadratowy wynosi 46 zł/m-c. W pierwszym miesiącu wynajmu lokalu biurowego Wrocław Stare Miasto obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja.

Lokal biurowy na wynajem Wrocław Stare Miasto zapewnia nowym najemcom wysoki komfort pracy oraz duże poczucie bezpieczeństwa. Dba o to inteligentny system powiadamiania o zagrożeniu pożarowym. Warto zaznaczyć, że właściciel deklaruje pomoc w adaptacji pomieszczeń pod konkretne potrzeb przyszłego najmującego. W lokalu rozprowadzona jest sieć szybkiego Internetu po światłowodzie oraz radiowego. na straży bezpieczeństwa wszystkich najmujących czuwa w godzinach nocnych oraz w weekendy profesjonalna ochrona.

Elitarna lokalizacja na terenie prestiżowej kamienicy po renowacji, klimatyzowane pomieszczenia oraz wysokiej jakości, certyfikowana sieć instalacji komputerowej to kolejne zalety tego lokalu biurowego do wynajęcia Wrocław Stare Miasto. Wnętrze lokalu biurowego do wynajmu Wrocław Stare Miasto tworzą: aneks kuchenny + wc + recepcja + 4 pomieszczenia.

Lokal biurowy na wynajem Wrocław Stare Miasto w ramach popularnego programu „Wynajem bezpośredni”, co oznacza, że najemca zwolniony jest z konieczności opłaty z tytułu pośrednictwa. Informacje dotyczące lokalu biurowego do wynajęcia Wrocław Stare Miasto zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia lokalu biurowego na wynajem Wrocław Stare Miasto oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (041-15572)

Kontakt:
e-mail: lidia.dolhan@wgn.pl

Data publikacji: 10 maja 2020
Print Friendly, PDF & Email