części socjalne w lokalu biurowym do wynajęcia Wrocław

Lokal biurowy na wynajem Wrocław, powierzchnia 165,71 m2

Lokal biurowy do wynajęcia mieści się w korzystnej biznesowo dzielnicy Fabryczna. Nobilitujące sąsiedztwo, korzystna cena 4 tys. zł/m-c oraz znakomite warunki do pracy to kolejne zalety tego lokalu biurowego do wynajmu Wrocław. Warto również podkreślić, że lokal biurowy na wynajem Wrocław ulokowany jest na pierwszym piętrze w budynku z 2000 roku. Dużym atutem jest również rynek wtórny. Lokal biurowy do wynajęcia Wrocław oferuje nowym najemcom pracę w komfortowych warunkach. Mocną stroną oferty jest także konkurencyjna cena za metr kwadratowy 24 zł/m-c, a także wygodna powierzchnia 165,71 m2.

Lokal biurowy na wynajem Wrocław najlepiej na dłuży okres, np. kilka lat. Lokal biurowy do wynajęcia Wrocław olśniewa w pierwszej kolejności swoim funkcjonalnym wnętrzem z praktycznym rozkładem pomieszczeń i pokoi. Znajdziemy tu: łazienkę, pomieszczenie gospodarcze, aneks kuchenny, 5 pokoi. Dla dojeżdżających do pracy samochodami przewidziano liczne miejsca do parkowania przed budynkiem.

Lokal biurowy do wynajęcia Wrocław posiada samodzielne wejście od strony ulicy. Lokal biurowy na wynajem Wrocław imponuje ponadto atrakcyjną lokalizacją w budynku o charakterze usługowo-mieszkalnym. To niezwykle elitarna i biznesowa dzielnica miasta. W pierwszym miesiącu wynajmu lokalu biurowego Wrocław obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja w wysokości trzymiesięcznej kwoty wynajmu. Polecam i zapraszamy na prezentację tego lokalu do wynajęcia Wrocław. Więcej ciekawych ofert znajdziesz na wgn.pl.

WGN Nieruchomości to największa sieć biur nieruchomości w Polsce, posiadająca swoje przedstawicielstwa w innych krajach. Obecnie skupia ponad 100 biur na terenie całego kraju. Jesteśmy na rynku już 31 lat. Przeprowadziliśmy ponad 225 000 transakcji. Naszych klientów obsługuje ponad 650 agentów nieruchomości. Specjalizujemy w się w obsłudze rynku nieruchomości premium i komercyjnym.

Informacje dotyczące lokalu biurowego na wynajem Wrocław zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia lokalu biurowego do wynajęcia Wrocław, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (041-15769)

Kontakt:
e-mail: m.joks@wgn.pl

Data publikacji: 21 lutego 2023
Print Friendly, PDF & Email