komfortowy hol w lokalu do wynajmu Wrocław Stare Miasto

Lokal biurowy na wynajem Wrocław, powierzchnia 17,4 m2

Do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni 17,4 metra kwadratowego na drugim piętrze we Wrocławiu w cenie 742 złote miesięcznie netto + VAT + energia elektryczna. Budynek z rynku wtórnego. Lokal biurowy do wynajmu znajduje się w dzielnicy Stare Miasto, w centrum. Cena za metr kwadratowy wynosi 43 zł/m-c. W pierwszym miesiącu wynajmu lokalu biurowego Wrocław Stare Miasto obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja w wysokości jednomiesięcznego czynszu najmu.

Lokal biurowy na wynajem Wrocław Stare Miasto oferuje przyszłym najemcom najwyższy standard pracy. Zaplecze sanitarne znajdziemy w części wspólnej. Lokal biurowy do wynajmu Wrocław Stare Miasto w ramach znanego programu „0% prowizji od najmującego” dzięki czemu najemca nie płaci prowizji, a całość wynagrodzenia z tytułu usług pośrednictwa pokrywa tylko wynajmujący. Duża zaletą tego lokalu biurowego na wynajem Wrocław Stare Miasto jest wiele dostępnych miejsc postojowych na parkingu zewnętrznym w bezpośrednim sąsiedztwie biurowca. Polecam i zapraszam na prezentację tego lokalu biurowego do wynajmu Wrocław Stare Miasto.

Informacje dotyczące lokalu biurowego do wynajęcia Wrocław Stare Miasto zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia lokalu biurowego do wynajmu Wrocław Stare Miasto oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (041-15568)

Kontakt:
e-mail: k.pawlowska@wgn.pl

Data publikacji: 14 maja 2020
Print Friendly, PDF & Email