komfortowe wnętrze lokalu biurowego do wynajmu Lokal biurowy do wynajęcia mieści się w korzystnej biznesowo dzielnicy Stare Miasto. Nobilitujące sąsiedztwo, konkurencyjna cena 617 zł/m-c oraz znakomite warunki do pracy to kolejne zalety tego lokalu biurowego do wynajmu Wrocław.

Lokal biurowy na wynajem Wrocław, powierzchnia 18,7 m2

Lokal biurowy do wynajęcia mieści się w korzystnej biznesowo dzielnicy Stare Miasto. Nobilitujące sąsiedztwo, konkurencyjna cena 617 zł/m-c oraz znakomite warunki do pracy to kolejne zalety tego lokalu biurowego do wynajmu Wrocław. Warto również podkreślić, że lokal biurowy na wynajem Wrocław składa się z dwóch pomieszczeń ulokowanych na drugim piętrze w prestiżowej kamienicy z rynku wtórnego. Lokal biurowy do wynajęcia oferuje nowym najemcom pracę w komfortowych warunkach. Mocną stroną oferty jest także konkurencyjna cena za metr kwadratowy 33 zł/mkw/m-c, a także wygodna powierzchnia 18,7 m2.

Kolejną zaletą lokalu biurowego do wynajmu jest przyległy parking na 360 aut z opcją zakupu abonamentu. Nowi najemcy mają również możliwość korzystania z sali konferencyjnej na 12 osób. Lokal biurowy na wynajem Wrocław jest świeżo odnowiony i gotowy do wprowadzenia się nowych najemców. Na straży bezpieczeństwa wszystkich czuwa wyspecjalizowana ochrona przez 24 godziny 7 dni w tygodniu. Warto również zaznaczyć, że właściciel zapewnia dostępem do budynku bez żadnych ograniczeń czasowych.

Lokal biurowy na wynajem Wrocław Stare Miasto gwarantuje najwyższy standard pracy i dostęp do wszystkich instalacji biurowych. Lokal biurowy do wynajęcia Wrocław Stare Miasto nadaje się na wszelkiego rodzaju usługi. Na koniec warto nadmienić, że lokal biurowy do wynajmu Wrocław Stare Miasto zakwalifikował się do znanego programu „0% prowizji od najmującego”. Biuro do wynajęcia Wrocław Stare Miasto składa się z dwóch pokoi.

Informacje dotyczące lokalu biurowego do wynajmu Wrocław Stare Miasto zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia lokalu biurowego na wynajem do wynajmu Wrocław Stare Miasto oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (041-15577)

Kontakt:
tel. 601 710 584
e-mail: lm@wgn.pl

Data publikacji: 25 czerwca 2021
Print Friendly, PDF & Email