przestronne wnętrze lokalu biurowego do wynajmu Wrocław

Lokal biurowy na wynajem Wrocław, powierzchnia 18,7 m2

Do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni 18,7 metra kwadratowego na drugim piętrze we Wrocławiu w cenie 598 zł + VAT + opłaty za media/miesięcznie. Odrestaurowana kamienica o bardzo wysokim standardzie z rynku wtórnego. Lokal biurowy do wynajmu znajduje się w dzielnicy Stare Miasto. Cena za metr kwadratowy wynosi 32 zł/m-c.

Odświeżone wnętrze lokalu biurowego na wynajem Wrocław Stare Miasto zapewnia dostęp do wszystkich instalacji biurowych. Gwarancją bezpieczeństwa dla wszystkich najemców jest całodobowa ochrona. W pobliskim budynku znajduje się ogólnodostępny, 3-kondygnacyjny parking podziemny z opcją wykupienia abonamentu. Warto dodać, że nowi najemcy będą mogli korzystać z sali konferencyjnej przystosowanej dla kilkunastu osób.

Długą listę zalet tego lokalu biurowego na wynajem Wrocław Stare Miasto zamyka elitarna lokalizacja w nobilitującym sąsiedztwie. Lokal biurowy do wynajmu Wrocław Stare Miasto w ramach popularnego programu „0% prowizji od najmującego – oferta bezpośrednia”. W pierwszym miesiącu wynajmu lokalu biurowego Wrocław Stare Miasto obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja. Polecam i zapraszam na prezentację tego lokalu biurowego na wynajem Wrocław Stare Miasto.

Informacje dotyczące lokalu biurowego do wynajęcia Wrocław Stare Miasto zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia lokalu biurowego na wynajem Wrocław Stare Miasto oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszystkie prawa zastrzeżone. (041-15416)

Kontakt:
e-mail: k.pawlowska@wgn.pl

Data publikacji: 20 stycznia 2020
Print Friendly, PDF & Email