gwarantujące najwyższy komfort pracy wnętrze lokalu biurowego na wynajem Wrocław Stare Miasto

Lokal biurowy na wynajem Wrocław, powierzchnia 209,5 mkw.

Lokal biurowy do wynajęcia wyróżnia się swoją funkcjonalną powierzchnią 209,5 m2 i atrakcyjną ceną 9 427 zł/m-c (45 zł/m2 + media + VAT + opłaty eksploatacyjne 18 zł/m2 (netto). Do długiej listy zalet warto z pewnością dodać komfortowe, drugie piętro, elitarny budynek a także wyśmienitą lokalizację w dzielnicy Stare Miasto. Budynek, w którym mieści się oferowany do wynajmu lokal biurowy Wrocław Stare Miasto, ukończony został w najwyższym standardzie. Oferta lokalu biurowego na wynajem Wrocław Stare Miasto z rynku wtórnego. Lokal biurowy do wynajęcia Wrocław Stare Miasto zapewnia przyszłym najemcom doskonałe warunki do efektywnej pracy. Polecam i zapraszam na prezentację tego lokalu biurowego do wynajęcia Wrocław.

Lokal biurowy do wynajmu Wrocław wraz z prestiżową usługą typu concierge. Lokal biurowy na wynajem Wrocław zapewnia najemcom ogromne poczucie bezpieczeństwa (antywłamaniowy system alarmowy + system przeciwpożarowy). Warto w tym miejscu dodać, że Lokal biurowy do wynajęcia Wrocław wyposażony jest także w szereg niezbędnych instalacji biurowych, jak np. system kontroli dostępu, sieć komputerowo-telefoniczna czy choćby inteligentne systemy elektroniczne

Lokal biurowy na wynajem Wrocław zakwalifikował się do programu „0% prowizji od najmującego”, co oznacza, że opłata za pośrednictwo dla biura nieruchomości przerzucona jest na wynajmującego (właściciela). W poczet zalet tego lokalu biurowego do wynajęcia Wrocław zaliczyć należy również elitarną lokalizację w okolicy Rynku. Dla zmotoryzowanych zapewniono aż 312 miejsc parkingowych.

Lokal biurowy do wynajmu Wrocław imponuje przemyślanym rozkładem pomieszczeń: pomieszczenie gospodarcze + pomieszczenie open space + pomieszczenie nr 1 o pow. 26,4 m2 + pomieszczenie nr 2 o pow. 29 m2 + pomieszczenie nr 3 o pow. 27 m2. Pomieszczenie socjalne i wc mieszczą się w częściach wspólnych.

Informacje dotyczące lokalu biurowego do wynajmu Wrocław zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia lokalu biurowego na wynajem Wrocław, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (041-15648)

Kontakt:
e-mail: k.pawlowska@wgn.pl

Data publikacji: 7 lutego 2021
Print Friendly, PDF & Email