sprzyjająca efektywnej pracy powierzchnia lokalu biurowego do wynajmu Wrocław

Lokal biurowy na wynajem Wrocław, powierzchnia 24,41 m2

Lokal biurowy do wynajęcia mieści się w korzystnej biznesowo dzielnicy Stare Miasto. Nobilitujące sąsiedztwo, korzystna cena 1 650 zł/m-c oraz znakomite warunki do pracy to kolejne zalety tego lokalu biurowego do wynajmu Wrocław. Warto również podkreślić, że lokal biurowy na wynajem Wrocław ulokowany jest na trzecim. Dużym atutem jest również rynek wtórny. Lokal biurowy do wynajęcia Wrocław oferuje nowym najemcom pracę w komfortowych warunkach. Mocną stroną oferty jest także konkurencyjna cena za metr kwadratowy 68 zł/m-c, a także wygodna powierzchnia 24,41 m2.

Lokal biurowy do wynajęcia Wrocław w ramach prestiżowego programu „0% prowizji od najmującego”, co oznacza, że najmujący nie płaci wynagrodzenia dla biura nieruchomości. Lokal biurowy do wynajmu Wrocław zapewnia komfort pracy na najwyższym poziomie. Znajdziemy tu nie tylko megaszybki Internet (światłowód), ale również klimatyzację. Na zmotoryzowanych czekają liczne miejsca parkingowe (dodatkowo płatne). W częściach wspólnych znajdują się toalety. Nowi najemcy mogą również korzystać z funkcjonalnego pomieszczenia socjalnego.

Lokal biurowy na wynajem Wrocław olśniewa swoją elitarną lokalizacją w nobilitującej dzielnicy (Stare Miasto). W pierwszym miesiącu wynajmu lokalu biurowego do wynajmu Wrocław wymagana jest jednorazowa, zwrotna kaucja w wysokości jednomiesięcznego czynszu. Polecam i zapraszamy na prezentację lokalu biurowego do wynajęcia Wrocław Stare Miasto.

Informacje dotyczące lokalu biurowego do wynajmu Wrocław Stare Miasto zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia lokalu biurowego do wynajęcia Wrocław Stare Miasto, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (041-15453)

Kontakt:
e-mail: k.pawlowska@wgn.pl

Data publikacji: 22 kwietnia 2023
Print Friendly, PDF & Email