odświeżone wnętrze lokalu biurowego do wynajęcia Wrocław Stare Miasto

Lokal biurowy na wynajem Wrocław, powierzchnia 28,8 m2

Lokal biurowy do wynajęcia mieści się w korzystnej biznesowo dzielnicy Stare Miasto. Nobilitujące sąsiedztwo, korzystna cena 1 238 zł/m-c oraz znakomite warunki do pracy to kolejne zalety tego lokalu biurowego do wynajmu Wrocław. Warto również podkreślić, że lokal biurowy na wynajem Wrocław ulokowany jest na drugim piętrze. Dużym atutem jest również rynek wtórny. Lokal biurowy do wynajęcia oferuje nowym najemcom pracę w komfortowych warunkach. Mocną stroną oferty jest także konkurencyjna cena za metr kwadratowy 43 zł/m-c, a także wygodna powierzchnia 28,8 m2.

Wnętrze lokalu biurowego na wynajem klimatyzowane, jasne, widne i przestronne. W częściach wspólnych znajduje się pomieszczenia socjalne oraz sanitariaty. Do ceny netto lokalu biurowego do wynajęcia Wrocław Stare Miasto należy dodać podatek VAT oraz koszt zużytej energii według licznika. Lokal biurowy na wynajem objęty programem „Oferta bezpośrednia – „0%prowiji od najmującego”. Na zmotoryzowanych najemców czekają liczne miejsca postojowe na parkingu zewnętrznym, w bezpośrednim sąsiedztwie biurowca.

W pierwszym miesiącu wynajmu lokalu biurowego do wynajęcia Wrocław Stare Miasto obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja w wysokości jednomiesięcznego czynszu najmu. Polecam i zapraszam na prezentację tego lokalu biurowego do wynajmu Wrocław Stare Miasto. Informacje dotyczące lokalu biurowego na wynajem Wrocław Stare Miasto zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia lokalu biurowego do wynajęcia Wrocław Stare Miasto oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (041-15602)

Kontakt:
e-mail: k.pawlowska@wgn.pl

Data publikacji: 13 lipca 2020
Print Friendly, PDF & Email