komfortowy taras przy lokalu biurowym na wynajem Wrocław Stare Miasto

Lokal biurowy na wynajem Wrocław, powierzchnia 41,9 m2

Do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni 41,9 metra kwadratowego na drugim piętrze we Wrocławiu w cenie 1 785 złotych miesięcznie. Cena za metr kwadratowy wynosi 43 zł/m-c. Lokal biurowy do wynajmu znajduje się w dzielnicy Stare Miasto. Kamienica z rynku wtórnego. Lokal biurowy na wynajem Wrocław Stare Miasto tworzą 2 pomieszczenia. W częściach wspólnych znajdują się pomieszczenia sanitarne. Lokal biurowy do wynajęcia Wrocław Stare Miasto zakwalifikował się do znanego programu „0% prowizji od najmującego”, co oznacza, że prowizję dla biura pokrywa tylko właściciel. Warto podkreślić, że oferowany do wynajęcia lokal biurowy Wrocław Stare Miasto gwarantuje nowym najemcom wyśmienite warunki do pracy. Na zmotoryzowanych czeka wiele miejsc postojowych w bezpośrednim sąsiedztwie biurowca.

W pierwszym miesiącu wynajmu lokalu biurowego na wynajem Wrocław Stare Miasto obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja w wysokości jednomiesięcznego czynszu najmu. Do ceny netto lokalu biurowego do wynajęcia Wrocław Stare Miasto należy doliczyć VAT plus wskazane przez licznik koszty zużytej energii elektrycznej. Polecam i zapraszam na prezentację tego lokalu biurowego do wynajmu Wrocław Stare Miasto.

Informacje dotyczące lokalu biurowego na wynajem Wrocław Stare Miasto zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia lokalu biurowego do wynajmu Wrocław Stare Miasto oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (041-15567)

Kontakt:
e-mail: k.pawlowska@wgn.pl

Data publikacji: 12 maja 2020
Print Friendly, PDF & Email