imponujący rozmachem lokal biurowy do wynajmu Wrocław

Lokal biurowy na wynajem Wrocław, powierzchnia 428 m2

Lokal biurowy do wynajęcia mieści się w korzystnej biznesowo dzielnicy Stare Miasto. Nobilitujące sąsiedztwo, korzystna cena 20 121 zł/m-c oraz znakomite warunki do pracy to kolejne zalety tego lokalu biurowego do wynajmu Wrocław. Warto również podkreślić, że lokal biurowy na wynajem Wrocław ulokowany jest na trzecim piętrze. Dużym atutem jest również rynek wtórny. Lokal biurowy do wynajęcia Wrocław oferuje nowym najemcom pracę w komfortowych warunkach. Mocną stroną oferty jest także konkurencyjna cena za metr kwadratowy 20 121 zł/m-c, a także wygodna powierzchnia 428 m2.

Lokal biurowy na wynajem Wrocław zapewnia nowym najemcom nie tylko najwyższy komfort pracy (klimatyzacja), ale też wysoki stopień bezpieczeństwa (całodobowa ochrona + portiernia). Osoby dojeżdżające do pracy samochodem docenią miejsca postojowe na naziemnym parkingu (dodatkowo płatne: 220 zł netto za miesiąc). Lokal biurowy do wynajęcia Wrocław zaaranżowany w stylu „open space” z możliwością podziału powierzchni zgodnie z potrzebami przyszłego najemcy. Dodatkowo do dyspozycji jest wc oraz pomieszczenie socjalne.

Lokal biurowy do wynajmu Wrocław wyróżnia perfekcyjna widoczność z poziomu ulicy, co w znaczącym stopniu może wpłynąć na powodzenie biznesu. Lokal biurowy na wynajem zachwyca elitarną lokalizacją w centrum miasta, przy jednej z najbardziej znanych ulic. W pierwszym miesiącu wynajmu lokalu biurowego Wrocław obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja w wysokości dwumiesięcznego czynszu brutto. Polecam i zapraszamy na prezentację tego lokalu biurowego na wynajem Wrocław. Więcej ciekawych ofert znajdziesz na wgn.pl.

Informacje dotyczące oferowanego do wynajmu lokalu biurowego Wrocław zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia lokalu biurowego na wynajem Wrocław i wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (041-15702)

Kontakt:
e-mail: m.joks@wgn.pl

Data publikacji: 18 lutego 2022
Print Friendly, PDF & Email