wnętrze lokalu biurowego na wynajem Wrocław

Lokal biurowy na wynajem Wrocław, powierzchnia 47 m2

Do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni 47 metrów kwadratowych na pierwszym piętrze we Wrocławiu w cenie 940 złotych miesięcznie. Budynek z rynku wtórnego. Lokal biurowy do wynajmu znajduje się w dzielnicy Fabryczna. Cena za metr kwadratowy wynosi 20 zł/m-c + media + VAT.

Duża zaletą oferowanego do wynajęcia lokalu biurowego są niezwykle przestronne, słoneczne i jasne pomieszczenia, zapewniające doskonały komfort pracy. Mocnym atutem jest też zawarta w cenie opłata za miejsce postojowe. Lokal biurowy do wynajmu Wrocław składa się z 2 pomieszczeń z toaletami w częściach wspólnych. Lokal biurowy na wynajem Wrocław w ramach popularnego programu „0% prowizji od najmującego”, dzięki czemu wynagrodzenie z tytułu usług pośrednictwa pokrywa wyłącznie strona wynajmująca. Na straży bezpieczeństwa wszystkich najmujących czuwa nowoczesny monitoring. Polecam i zapraszam na prezentację tego lokalu biurowego do wynajęcia Wrocław.

Informacje dotyczące lokalu biurowego do wynajęcia Wrocław zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia lokalu biurowego na wynajem Wrocław oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (041-15536)

Kontakt:
e-mail: k.pawlowska@wgn.pl

Data publikacji: 22 stycznia 2020
Print Friendly, PDF & Email