prestiżowa powierzchnia w lokalu biurowym do wynajmu Wrocław

Lokal biurowy na wynajem Wrocław, powierzchnia 53,55 m2

Lokal biurowy do wynajęcia mieści się w korzystnej biznesowo dzielnicy Psie Pole. Nobilitujące sąsiedztwo, korzystna cena 1,8 tysiąca zł/m-c oraz znakomite warunki do pracy to kolejne zalety tego lokalu biurowego do wynajmu Wrocław. Warto również podkreślić, że lokal biurowy na wynajem Wrocław ulokowany jest na parterze, w /budynku z 1997 roku. Dużym atutem jest również rynek wtórny. Lokal biurowy do wynajęcia oferuje nowym najemcom pracę w komfortowych warunkach. Mocną stroną oferty jest także konkurencyjna cena za metr kwadratowy 34 zł/m-c, a także wygodna powierzchnia 53,55 m2. W pierwszym miesiącu wynajmu lokalu biurowego Wrocław Stare Miasto obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja w wysokości jednokrotności czynszu plus podatek VAT. Cena lokalu biurowego do wynajęcia + VAT.

Lokal biurowy do wynajmu Wrocław Psie Pole znajduje się w korzystnej lokalizacji gwarantującej dogodny dojazd do centrum. Na zmotoryzowanych czeka prywatny, nieodpłatny parking. Wszystkie pokoje i pomieszczenia w lokalu biurowym na wynajem Wrocław Psie Pole poszczycić się może doskonałym stanem technicznym. Wnętrze lokalu biurowego do wynajęcia Wrocław Psie Pole jest ogrzewane elektrycznie.

Rozkład pokoi i pomieszczeń w lokalu biurowym do wynajmu Wrocław Psie prezentuje się następująco: hol + dwa pomieszczenia + wc. Lokal biurowy do wynajmu Wrocław Psie Pole w ramach znanego i cenionego przez naszych klientów programu „0% prowizji – oferta bezpośrednia”, dzięki czemu wynagrodzenie dla biura opłaca tylko właściciel. Zapraszam na prezentację tego lokalu biurowego na wynajem Wrocław Psie Pole.

Informacje dotyczące lokalu biurowego do wynajęcia Wrocław Psie Pole zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia lokalu biurowego do wynajmu Wrocław Psie Pole oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (041-15592)

Kontakt:
e-mail: k.pawlowska@wgn.pl

Data publikacji: 2 lipca 2020
Print Friendly, PDF & Email