komfortowa do pracy powierzchnia w lokalu biurowym do wynajmu Wrocław

Lokal biurowy na wynajem Wrocław, powierzchnia 54 m2

Lokal biurowy do wynajęcia mieści się w korzystnej biznesowo dzielnicy Stare Miasto. Nobilitujące sąsiedztwo, korzystna cena 1 620 zł/m-c oraz znakomite warunki do pracy to kolejne zalety tego lokalu biurowego do wynajmu Wrocław Stare Miasto. Warto również podkreślić, że Lokal biurowy na wynajem Wrocław Stare Miasto ulokowany jest na trzecim piętrze. Dużym atutem jest również rynek wtórny. Lokal biurowy do wynajęcia Wrocław Stare Miasto oferuje nowym najemcom pracę w komfortowych warunkach. Mocną stroną oferty jest także konkurencyjna cena za metr kwadratowy 30 zł/m-c, a także wygodna powierzchnia 54 m2.

Lokal biurowy do wynajmu Wrocław objęty jest znanym i cenionym przez naszych klientów programem „0% prowizji od najmującego”, dzięki czemu najmujący nie płaci wynagrodzenia dla biura nieruchomości. Do ceny wynajmu oferowanego lokalu biurowego Wrocław należy dodać podatek VAT oraz opłaty za media. Nowi najemcy mogą się wprowadzać już od 1 sierpnia br.

Lokal biurowy na wynajem wraz z opcją najmu dwóch miejsc parkingowych do wyłącznego użytku (280 zł + VAT/na miesiąc za każde) oraz możliwości korzystania z salo konferencyjnej na dwanaście osób (dodatkowo płatne). Na straży bezpieczeństwa wszystkich najemców i ich klientów czuwa wyspecjalizowana, profesjonalna ochrona.

Lokal biurowy do wynajęcia Wrocław wyposażony jest we wszystkie niezbędne instalacje biurowe, a dodatkowo pomieszczenia są klimatyzowane. W holu, przy wejściu do budynku jest recepcja. Lokal biurowy do wynajmu Wrocław tworzą dwa pomieszczenia. Na uwagę zasługuje również sam budynek, który jest nowoczesną, elegancką kamienicą z nobilitującym sąsiedztwem w sercu Wrocławia (Stare Miasto)

Polecam i zapraszam na prezentację tego lokalu biurowego na wynajem Wrocław. Informacje dotyczące lokalu biurowego do wynajęcia Wrocław zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia lokalu biurowego do wynajmu Wrocław, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. (041-15668)

Kontakt:
e-mail: k.pawlowska@wgn.pl

Data publikacji: 18 stycznia 2022
Print Friendly, PDF & Email