hol prowadzący do lokalu biurowego na wynajem Wrocław

Lokal biurowy na wynajem Wrocław, powierzchnia 61,5 m2

Lokal biurowy do wynajęcia mieści się w korzystnej biznesowo dzielnicy Fabryczna. Nobilitujące sąsiedztwo, korzystna cena 2 768 zł/m-c oraz znakomite warunki do pracy to kolejne zalety tego lokalu biurowego do wynajmu Wrocław Fabryczna. Warto również podkreślić, że lokal biurowy na wynajem Wrocław Fabryczna ulokowany jest na trzecim piętrze. Dużym atutem jest również rynek wtórny. Lokal biurowy do wynajęcia Wrocław Fabryczna oferuje nowym najemcom pracę w komfortowych warunkach. Mocną stroną oferty jest także konkurencyjna cena za metr kwadratowy 45 zł/m-c, a także wygodna powierzchnia 61,5 m2. W pierwszym miesiącu wynajmu lokalu biurowego  Wrocław obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja w wysokości trzymiesięcznego czynszu najmu.

Lokal biurowy do wynajęcia Wrocław mieści się w biznesowej, stale rozwijającej się dzielnicy. Osoby zmotoryzowane zainteresuje na pewno miejsce parkingowe za budynkiem w cenie 150 złotych miesięcznie. Lokal biurowy na wynajem typu „open space”. W częściach wspólnych znajdziemy pokój socjalny + wc. Polecam i zapraszam na prezentację tego lokalu biurowego na wynajem Wrocław.

Informacje dotyczące lokalu biurowego do wynajęcia Wrocław zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia lokalu biurowego do wynajmu Wrocław oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (041-15611)

Kontakt:
e-mail: k.pawlowska@wgn.pl

Data publikacji: 24 października 2020
Print Friendly, PDF & Email