sala konferencyjna w lokalu biurowym do wynajmu Wrocław

Lokal biurowy na wynajem Wrocław, powierzchnia 66,17 m2

Lokal biurowy do wynajęcia mieści się w atrakcyjnej lokalizacji Siechnice. Spokojne sąsiedztwo, przystępna cena 1 985 zł/m-c oraz znakomite warunki do pracy to kolejne zalety tego lokalu biurowego do wynajmu Wrocław. Warto również podkreślić, że lokal biurowy na wynajem Wrocław Siechnice ulokowany jest na pierwszym piętrze. Dużym atutem jest również rynek wtórny. Mocną stroną oferty jest także konkurencyjna cena za metr kwadratowy 30 zł/mkw/m-c. Poszczególne składniki ceny wynajmu lokalu biurowego to: 30 zł/m2 netto (czynsz najmu) + 19,24 zł/m2 netto (opłata eksploatacyjna) + 4 zł/m2 netto (energia, ryczałt) + 4 zł/m2 netto (ogrzewanie, ryczałt).

Wnętrze lokalu biurowego na wynajem poszczycić się może pełnym okablowaniem strukturalnym oraz klimatyzacją. Nie mniejszym atutem jest lokalizacja na terenie elitarnego budynku wybudowanego w nowoczesnej technologii. WC oraz pokój socjalny mieszczą się w częściach wspólnych. Najemców dojeżdżający do pracy samochodami ucieszą z pewnością miejsce parkingowe (płatne).

Lokal biurowy do wynajęcia tworzą trzy pomieszczenia: 40,84 m2 + 18,18 m2 + 7,15 m2. Informacje dotyczące lokalu biurowego na wynajem Wrocław zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia lokalu biurowego do wynajęcia Wrocław oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (041-15587)

Kontakt:
e-mail: lidia.dolhan@wgn.pl

Data publikacji: 24 maja 2020
Print Friendly, PDF & Email