jedno z pomieszczeń w lokalu biurowym do wynajmu Wrocław

Lokal biurowy na wynajem Wrocław, powierzchnia 80 m2

Lokal biurowy do wynajęcia mieści się w korzystnej biznesowo dzielnicy Nadodrze. Nobilitujące sąsiedztwo, korzystna cena 5 360 zł/m-c oraz znakomite warunki do pracy to kolejne zalety tego lokalu biurowego do wynajmu Wrocław. Warto również podkreślić, że lokal biurowy na wynajem Wrocław ulokowany jest na trzecim piętrze w biurowcu z 2013 roku. Dużym atutem jest również rynek wtórny. Lokal biurowy do wynajęcia Wrocław oferuje nowym najemcom pracę w komfortowych warunkach. Mocną stroną oferty jest także konkurencyjna cena za metr kwadratowy 5 360 zł/m-c, a także wygodna powierzchnia 80 m2.

Lokal biurowy na wynajem Wrocław zachwyca swoją nobilitującą lokalizacją w słynnym biurowcu, w centrum miasta, tuż przy Ogrodzie Botanicznym. W budynku znajdziemy recepcję, cztery szybkobieżne widny, a wokół wiele miejsc parkingowych. Osoby, które chciałby wynająć dedykowane miejsce parkingowe w podziemnym garażu, obowiązuje dodatkowa opłata 300 zł/miesiąc netto od miejsca.

Lokal biurowy do wynajęcia Wrocław gwarantuje swoim najemcom nie tylko najwyższy komfort, ale i bezpieczeństwo. O to pierwsze troszczy się klimatyzacja oraz dźwiękoszczelne okna, natomiast za bezpieczeństwo odpowiada monitoring. Dużym udogodnieniem jest także zapewnienie całodobowego dostępu do budynku i lokalu. Warto w tym miejscu zauważyć, że wnętrze lokalu biurowego na Wrocław może zostać domeblowane przez właściciela w biurka oraz krzesła.

Lokal biurowy do wynajęcia Wrocław tworzą 2 pomieszczenia:
– pomieszczenie numer 1 (ok. 45 m2);
– pomieszczenie numer 2 (ok. 35 m2).
W częściach wspólnych znajdziemy:
– kuchnię;
– toalety.

Lokal biurowy do wynajmu Wrocław o dużych możliwościach prowadzenia różnej działalności:
– spedycyjnej;
– logistycznej;
– administracyjnej;
– gabinetów lekarskich
– kancelarii prawnych.

Lokal biurowy do wynajmu Wrocław wyłącznie za pośrednictwem brokerów i agentów WGN. WGN zapewnia rynkowe ceny, bezpieczeństwo korzystnej transakcji oraz pomoc notariusza. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. Stosujemy System Jakości ZJ WGN oraz Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości. Zapraszamy do kontaktu wszystkich zainteresowanych. Współpracując z WGN – działającym na terenie całej Polski – otrzymujesz pełną obsługę w zakresie formalno-prawnym. Skontaktuj się z nami, a wesprzemy cię w uzyskaniu atrakcyjnej cenie zakupu wybranej przez ciebie nieruchomości.

Informacje dotyczące oferowanego na wynajem lokalu biurowego Wrocław zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa. Mają wyłącznie charakter informacyjny i mogą podlegać aktualizacji. Zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszelkie prawa zastrzeżone. Teksty, rysunki, zdjęcia lokalu biurowego do wynajęcia Wrocław oraz inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim WGN Wrocław Sienkiewicza 34a – lokalu biurowego nieruchomości działającego na terenie Dolnego Śląska. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia są zabronione. (100-32)

Kontakt:
e-mail: wroclaw03@wgn.pl

Data publikacji: 15 kwietnia 2023
Print Friendly, PDF & Email