fragment komfortowej powierzchni lokalu biurowego na wynajem Wrocław

Lokal biurowy na wynajem Wrocław, powierzchnia 81 m2

Lokal biurowy do wynajęcia mieści się w korzystnej biznesowo dzielnicy Centrum. Nobilitujące sąsiedztwo, korzystna cena 5 778 zł/m-c oraz znakomite warunki do pracy to kolejne zalety tego lokalu biurowego do wynajmu Wrocław. Warto również podkreślić, że lokal biurowy na wynajem Wrocław ulokowany jest na trzecim piętrze. Dużym atutem jest również rynek wtórny. Lokal biurowy do wynajęcia Wrocław oferuje nowym najemcom pracę w komfortowych warunkach. Mocną stroną oferty jest także konkurencyjna cena za metr kwadratowy 71 zł/m-c, a także wygodna powierzchnia 81 m2.

Lokal biurowy na wynajem Wrocław zakwalifikowany został do nobilitującego i cenionego przez naszych stałych klientów programu „0% prowizji od najmującego”, dzięki czemu prowizję dla biura pokrywa tylko właściciel. Cena wynajmu lokalu biurowego pozostaje wciąż do negocjacji. Lokal biurowy do wynajmu Wrocław gwarantuje swoim najemcom oraz ich pracownikom wysoki stopień bezpieczeństwa (monitoring + recepcja) oraz komfortu (klimatyzacja). Osoby dojeżdżające do pracy samochodem zainteresuje podziemny parking (poziom -1) w opcji dodatkowo płatnej bądź w opcji bezpłatnej naziemne miejsca postojowe.

Lokal biurowy do wynajęcia Wrocław zapewnia całodobowy dostęp do budynku i lokalu. W częściach wspólnych mieści się wc + wyposażona kuchnia. Lokal biurowy do wynajęcia Wrocław idealny pod różnoraką działalność, jak np.:
– gabinety lekarskie;
– kancelarię;
– działalność logistyczna;
– działalność spedycyjna;
– działalność administracyjna.

Lokal biurowy do wynajmu Wrocław gwarantuje swoim najemcom pracę w komfortowej ciszy i skupieniu pomimo położenia przy jednej z głównych i ruchliwych ulic (dźwiękoszczelne okna). Na koniec warto dodać, że oferowany do wynajęcia lokal biurowy Wrocław znajduje się w nowoczesnym biurowcu z widokiem na zieleń, w samym centrum miasta.

Lokal biurowy na wynajem Wrocław zakwalifikowany został do elitarnego programu „0% prowizji od najmującego”, dzięki czemu prowizję dla biura pokrywa tylko właściciel. Lokal biurowy do wynajęcia Wrocław wyłącznie za pośrednictwem agentów WGN.  Zapraszamy do kontaktu wszystkich zainteresowanych.

WGN gwarantuje rynkowe ceny, bezpieczeństwo transakcji, a także pomoc notariusza. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. Stosujemy System Jakości ZJ WGN i Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości.

Informacje dotyczące lokalu biurowego do wynajmu Wrocław zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia lokalu biurowego do wynajęcia Wrocław, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (100-16)

Kontakt:
e-mail: wroclaw03@wgn.pl

Data publikacji: 9 grudnia 2022
Print Friendly, PDF & Email