komfortowe wnętrze lokalu biurowego do wynajęcia Wrocław

Lokal biurowy na wynajem Wrocław, powierzchnia 86 m2

Do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni 86 metrów kwadratowych na pierwszym piętrze we Wrocławiu w cenie 2 150 złotych miesięcznie. Budynek z rynku wtórnego. Lokal biurowy do wynajmu znajduje się w dzielnicy Fabryczna. Cena za metr kwadratowy wynosi jedynie 25 zł/m-c. Lokal biurowy na wynajem Wrocław Fabryczna zapewnia przyszłym najemcom najwyższy komfort pracy i bezpieczeństwo. Czuwa nad tym monitoring oraz całodobowa ochrona.

Wnętrze lokalu biurowego do wynajęcia Wrocław Fabryczna jest słoneczne, widne i jasne. W częściach wspólnych mieszczą się toalety. Cena najmu lokalu biurowego do wynajmu Wrocław Fabryczna z ujętą opłatą za miejsce postojowe przed budynkiem. Warto w tym miejscu dodać, że lokal biurowy do wynajęcia Wrocław Fabryczna objęty został słynnym programem „0% prowizji od najmującego”, dzięki czemu całość wynagrodzenia z tytułu usług pośrednictwa pokrywa tylko wynajmujący.

Lokal biurowy na wynajem Wrocław Fabryczna tworzą: hol + archiwum + pokój socjalny + open space. Polecam i zapraszam na prezentację tego lokalu biurowego do wynajmu Wrocław Fabryczna. Informacje dotyczące lokalu biurowego na wynajem Wrocław Fabryczna zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia lokalu biurowego do wynajęcia Wrocław Fabryczna oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (041-15563)

Kontakt:
e-mail: k.pawlowska@wgn.pl

Data publikacji: 16 kwietnia 2020
Print Friendly, PDF & Email