komfortowe pomieszczenie w biurze do wynajęcia Wrocław

Lokal biurowy na wynajem Wrocław, powierzchnia 90 m2

Lokal biurowy do wynajęcia mieści się w korzystnej biznesowo dzielnicy Stare Miasto. Nobilitujące sąsiedztwo, korzystna cena 3 150 zł/m-c oraz znakomite warunki do pracy to kolejne zalety tego lokalu biurowego do wynajmu Wrocław. Warto również podkreślić, że lokal biurowy na wynajem Wrocław ulokowany jest na pierwszym piętrze w biurowcu z 2006 roku. Dużym atutem jest również rynek wtórny. Lokal biurowy do wynajęcia Wrocław oferuje nowym najemcom pracę w komfortowych warunkach. Mocną stroną oferty jest także konkurencyjna cena za metr kwadratowy 35 zł/m-c, a także wygodna powierzchnia 90 m2.

Lokal biurowy do wynajęcia Wrocław wyposażono w oświetlenie rastrami spełniającymi wymagania inspekcji pracy. Zastosowano najlepsze świetlówki ze światłem białym. Zmotoryzowani najemcy docenią na pewno parking na ok. 50 pojazdów przy budynku (częściowo miejsca abonamentowane). Na życzenie przyszłego najemcy oferowany do wynajmu lokal biurowy Wrocław może zostać umeblowany.

Lokal biurowy do wynajęcia Wrocław tworzy powierzchnia typu „open space” wraz z oddzielnym gabinet. W częściach wspólnych znajdziemy węzeł socjalny/sanitarny (jadalnia, kuchnia, damskie + męskie wc). Lokal biurowy na wynajem Wrocław objęty jest cenionym przez naszych stałych klientów programem „0% prowizji od kupującego”, dzięki czemu kupujący nie płaci wynagrodzenia dla Biura za obsługę. Cena wynajmu lokalu biurowego Wrocław zawiera opłatę za jedno miejsce postojowe (1 miejsca dodatkowo płatne). Lokal biurowy do wynajmu Wrocław perfekcyjnie nadaje się na działalność o charakterze biurowo-usługowym. Lokal biurowy na wynajem Wrocław łącznie z parkingiem. Doskonałą lokalizacja – lokal biurowy do wynajęcia Wrocław znajduje się blisko centrum, na Starym Mieście.

Informacje dotyczące lokalu biurowego do wynajmu Wrocław zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia lokalu biurowego do wynajmu Wrocław, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (041-15711)

Kontakt:
e-mail: lidia.dolhan@wgn.pl

Data publikacji: 16 marca 2022
Print Friendly, PDF & Email