przestronne pomieszczenia lokalu biurowego do wynajmu Wrocław

Lokal biurowy na wynajem Wrocław, powierzchnia 921,14 m2

Lokal biurowy do wynajęcia mieści się w korzystnej biznesowo okolicy – centrum miasta. Nobilitujące sąsiedztwo, korzystna cena 49 742 zł/m-c oraz znakomite warunki do pracy to kolejne zalety tego lokalu biurowego do wynajmu Wrocław. Warto również podkreślić, że Lokal biurowy na wynajem Wrocław ulokowany jest na trzecim piętrze w budynku z 2018 roku. Dużym atutem jest również rynek wtórny. Lokal biurowy do wynajęcia Wrocław oferuje nowym najemcom pracę w komfortowych warunkach. Mocną stroną oferty jest także konkurencyjna cena za metr kwadratowy 54 zł/m-c, a także wygodna powierzchnia 921,14 m2. W pierwszym miesiącu wynajmu lokalu biurowego Wrocław obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja w wysokości równowartości trzymiesięcznego czynszu (czynsz + opłaty eksploatacyjne + parking).

Lokal biurowy na wynajem Wrocław zapewnia przyszłym najemcom nie tylko najlepsze warunki do pracy, ale również komfort, nowoczesną estetykę pomieszczeń oraz bezpieczeństwo, które gwarantuje całodobowa ochrona + portiernia. Najemców dojeżdżających do pracy samochodami zainteresuje z pewnością opcja najmu miejsca postojowego na naziemnym bądź/i w podziemnym parkingu (opłata za miejsce postojowe – 200 zł).

Lokal biurowy do wynajęcia Wrocław zajmuje całe piętro prestiżowego biurowca. Łącznie wydzielić tu można 94 stanowisk prac, 11 pomieszczeń biurowych, 3 sale konferencyjne, pomieszczenia socjalne, wc itp. W częściach wspólnych natomiast mieści się taras, szatnie z prysznicami dla rowerzystów, kantyna na parterze. Nowi najemcy oferowanego do wynajmu lokalu biurowego Wrocław mają możliwość elastycznej aranżacji wnętrz:
– w układzie „open space”
– w formie gabinetów.
Wysokość pomieszczeń oferowanego na wynajem lokalu biurowego Wrocław to 3,5 metra.

Lokal biurowy na wynajem Wrocław poszczycić się może znakomitą lokalizacją w centrum, z dogodnym dojazdem do autostrady, lotniska oraz w pozostałe części miasta. Lokal biurowy do wynajęcia adresowany do firm poszukujących inspirujących przestrzeni, jak i takich, które szukają prestiżu i atrakcyjnej lokalizacji. W poczet zalet tego lokalu biurowego do wynajmu Wrocław warto zaliczyć także sam biurowiec o klasie „A” wyróżniający się spośród pobliskiej architektury swoją nietuzinkową fasadą i indywidualnym charakterem łączącym postindustrialny styl z wysokiej jakości materiałami i energooszczędnymi rozwiązaniami. (041-15698)

Kontakt:
e-mail: m.joks@wgn.pl

Data publikacji: 16 lutego 2022
Print Friendly, PDF & Email