przestronne wnętrze lokalu biurowego do wynajęcia Wrocław

Lokal biurowy na wynajem Wrocław, powierzchnia 97 m2

Lokal biurowy do wynajęcia mieści się w korzystnej biznesowo dzielnicy Wrocław Stare Miasto. Nobilitujące sąsiedztwo, korzystna cena 6 693 zł/m-c oraz znakomite warunki do pracy to kolejne zalety tego lokalu biurowego do wynajmu Wrocław. Warto również podkreślić, że lokal biurowy na wynajem Wrocław ulokowany jest w biurowcu z 2006 roku. Dużym atutem jest również rynek wtórny. Lokal biurowy do wynajęcia Wrocław oferuje nowym najemcom pracę w komfortowych warunkach. Mocną stroną oferty jest także konkurencyjna cena za metr kwadratowy 69 zł/mkw/m-c, a także wygodna powierzchnia 97 m2.

Lokal biurowy do wynajmu Wrocław wyposażony w szereg biurowych udogodnień gwarantujących komfortową pracę, jak np.
– system kontroli dostępu (do negocjacji)
– głowica telefoniczna Dialog, TPSA, 3S
– światłowód Dialog, TPSA, 3S
– wentylacja (klimatyzacja)
– centralna winda osobowa i towarowa
– centralna serwerownia (możliwe rozwiązania lokalne).

Lokal biurowy na wynajem Wrocław przystosowany dla osób niepełnosprawnych (podjazd). Lokal biurowy do wynajęcia Wrocław zapewnia najemcom całodobowy dostęp oraz całodobową ochronę. Lokal biurowy do wynajmu Wrocław wraz z ujętym w cenie jednym miejscem postojowym (istnieje możliwość wynajęcia dodatkowych w cenie 160 zł/m-c netto za każde). Lokal biurowy na wynajem Wrocław imponuje dużymi przeszkleniami i funkcjonalną aranżacją powierzchni:
– gabinet
– open space
– pomieszczenie socjalne.

Lokal biurowy na wynajem Wrocław perfekcyjnie nadaje się do prowadzenia kancelarii, szkoleń, konferencji lub po prostu usług biurowych. Sprzyja temu nobilitująca lokalizacja na parterze biurowca (Stare Miasto) bezpośrednio przy ciągu komunikacyjnym i pieszym.

Informacje dotyczące lokalu biurowego do wynajmu Wrocław zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia lokalu biurowego na wynajem Wrocław oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (041-15608)

Kontakt:
e-mail: lidia.dolhan@wgn.pl

Data publikacji: 9 grudnia 2021
Print Friendly, PDF & Email