wnętrze lokalu biurowego do wynajmu Wrocław

Lokal biurowy na wynajem Wrocław, powierzchnia 98,12 m2

Do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni 98,12 metra kwadratowego na pierwszym piętrze we Wrocławiu w cenie 4,5 tysiąca złotych miesięcznie. Budynek z rynku wtórnego. Lokal biurowy do wynajmu znajduje się w dzielnicy Krzyki. Cena za metr kwadratowy wynosi 46 zł/m-c. W pierwszym miesiącu wynajmu lokalu biurowego Wrocław Krzyki obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja w wysokości 6 750 zł. Dokładna cena oferowanego do wynajęcia lokalu biurowego Wrocław Krzyki wynosi: 4 500 zł + VAT + media w cenie ok. 1 300 zł + VAT + prąd.

Lokal biurowy Wrocław Krzyki do wynajmu olśniewa przestronnymi i słonecznymi pomieszczeniami, co podnosi komfort pracy. Duża zaletą lokalu biurowego na wynajem jest bardzo szybkie łącze internetowe (światłowód). Lokal biurowy na wynajem Wrocław Krzyki ogrzewany centralnie z sieci miejskiej + ciepła/zimna woda + energia elektryczna.

Lokal biurowy do wynajęcia Wrocław Krzyki tworzą: aneks kuchenny + pokój biurowy + łazienka + 2 gabinety. Lokal biurowy na wynajem Wrocław Krzyki w ramach znanego programu „0% od najmującego”, dzięki czemu najemca nie płaci prowizji, a całość wynagrodzenia z tytułu usług pośrednictwa pokrywa wynajmujący (właściciel).

Polecam i zapraszam na prezentację tego lokalu biurowego na wynajem Wrocław Krzyki. Informacje dotyczące lokalu biurowego do wynajęcia Wrocław Krzyki zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia lokalu biurowego do wynajmu Wrocław Krzyki oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (041-15552)

Kontakt:
e-mail: k.pawlowska@wgn.pl

Data publikacji: 19 lutego 2020
Print Friendly, PDF & Email