komfortowe wnętrze luksusowego lokalu biurowego do wynajęcia Wrocław

Lokal biurowy Wrocław na wynajem w cenie 26 zł/mkw/m-c

Do wynajęcia prestiżowy lokal biurowy o powierzchni 50,6 m2 znajdujący się na drugim piętrze, w elitarnej, nobilitującej kamienicy na wrocławskim Starym Mieście.
Najwyższy standard, najlepszej jakości materiały wykończeniowe oraz całodobowa ochrona to najważniejsze zalety tego lokalu biurowego do wynajmu we Wrocławiu. Niewątpliwym atutem jest również atrakcyjna cena 1 316 zł/m-c + VAT + opłaty za media.

Lokal biurowy do wynajęcia we Wrocławiu objęty został słynnym i popularnym wśród klientów programem „0% prowizji od najmującego – oferta bezpośrednia”, dzięki czemu prowizję dla biura pokrywa wyłącznie właściciel. Komfortowy lokal biurowy na wynajem we Wrocławiu składa się z 2 pomieszczeń z dostępem do wszystkich instalacji biurowych.

Mocnym atutem tego lokalu biurowego do wynajęcia we Wrocławiu jest też sama kamienica, w której się znajduje. Prestiż zapewniają liczne siedziby znanych firm. Nad bezpieczeństwem czuwa całodobowa, profesjonalna ochrona. Przyszli najemcy będą mogli korzystać z sali konferencyjnej. Osoby zmotoryzowane z pewnością ucieszy fakt, że tuż przy kamienicy znajduje się ogólnodostępny, trzykondygnacyjny parking podziemny z opcją zakupu abonamentu. Ponadto do lokalu biurowego na wynajem we Wrocławiu przynależy jedno miejsce postojowe w cenie 270 zł + VAT.

Lokal biurowy do wynajęcia we Wrocławiu jest świeżo po remoncie. Nowi najemcy mogą się tu wprowadzić niemal w każdej chwili. W pierwszym miesiącu wynajmu lokalu biurowego we Wrocławiu obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja. Informacje dotyczące lokalu biurowego do wynajmu we Wrocławiu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację.

Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia lokalu biurowego na wynajem we Wrocławiu oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (041-15370)

Kontakt:
Leszek Michniak
e-mail: wgn@wgn.pl
Tel. +48 601 710 584

Data publikacji: 12 października 2018
Print Friendly, PDF & Email