nowoczesne wnętrze lokalu biurowego do wynajmu Wrocław Stare Miasto

Lokal biurowy wynajem Wrocław Stare Miasto za 3 100 zł/m-c

Do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni 34,5 metra kwadratowego na pierwszym piętrze we Wrocławiu w cenie 3 100 złotych miesięcznie. Cena za metr kwadratowy wynosi 90 zł/m-c. Lokal biurowy do wynajmu znajduje się w dzielnicy Stare Miasto, w odrestaurowanej kamienicy.

Lokal biurowy do wynajmu objęty znanym i cenionym programem „0% prowizji od najmującego”. Najmujący nie płaci wtedy prowizji dla biura, a opłata ta jest przerzucona na stronę wynajmującą (właściciela). Do najmocniejszych atutów oferowanego na wynajem lokalu biurowego Wrocław Stare Miasto warto zaliczyć klimatyzowane wnętrze, jasne, przestronne pomieszczenia, nieskrępowany dostęp do pomieszczenia socjalnego i toalet oraz najszybszą łączność internetową dzięki zainstalowanemu światłowodowi. W tym miejscu warto jeszcze nadmienić, że budynek wyposażony jest w centralne ogrzewanie miejskie, ciepłą/zimną wodę a także energię elektryczną.

Najemcy posiadający samochody mogą wynająć dowolną ilość miejsc parkingowych w cenie 200 zł/m-c za każde. Duża zaletą oferowanego do wynajmu lokalu biurowego Wrocław Stare Miasto jest jego elitarna lokalizacja. W pierwszym miesiącu wynajmu lokalu biurowego Wrocław Stare Miasto obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja w wysokości jednomiesięcznego czynszu najmu. Polecam i zapraszam na prezentację tego lokalu biurowego na wynajem Wrocław Stare Miasto.

Informacje dotyczące lokalu biurowego do wynajęcia Wrocław Stare Miasto zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia lokalu biurowego na wynajem Wrocław Stare Miasto oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (041-15455)

Kontakt:
e-mail: k.pawlowska@wgn.pl
Tel. +48 665 313 096
Tel. +48 71 337 84 06

Data publikacji: 28 kwietnia 2019
Print Friendly, PDF & Email