przygotowane do wprowadzenia się nowych najmujących wnętrze lokalu biurowego na wynajem Wrocław

Lokal biurowy wynajem Wrocław w cenie 1 890 złotych

Lokal biurowy na wynajem o powierzchni 45 m2 za 1 890 złotych miesięcznie. Lokal biurowy do wynajęcia we Wrocławiu mieści się na pierwszym piętrze budynku, w dzielnicy Stare Miasto. Atrakcyjna cena za metr kwadratowy – 42 zł/m-c. Budynek znajduje się w niezwykle prestiżowej lokalizacji, na Starym Mieście.

Lokal biurowy do wynajęcia Wrocław Stare Miasto składa się z jednego, dużego, nieumeblowanego pomieszczenia. Mocnym atutem oferowanego na wynajem lokalu biurowego Wrocław Stare Miasto jest rozprowadzona klimatyzacja. Warto w tym miejscu nadmienić, że w cenie najmu ujęto już ogrzewanie. Na straży bezpieczeństwa czuwa nowoczesna instalacja alarmowa. Najemcy posiadający samochód będą mogli korzystać z wielu miejsc parkingowych. Całodobowy dostęp do lokalu biurowego na wynajem Wrocław Stare Miasto zagwarantowany jest przez całą dobę.

Informacje dotyczące lokalu biurowego do wynajęcia Wrocław Stare Miasto zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia lokalu biurowego na wynajem Wrocław Stare Miasto oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (041-15450)

Kontakt
e-mail: t.malek@wgn.pl
Tel. +48 661 030 707

Data publikacji: 22 kwietnia 2019
Print Friendly, PDF & Email