przestronny i jasny lokal biurowy do wynajmu Wrocław Fabryczna

Lokal biurowy wynajem Wrocław w cenie 2 575 zł/m-c

Do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni 103 metra kwadratowego na pierwszym piętrze we Wrocławiu za 2 575 złotych miesięcznie. Cena za metr kwadratowy wynosi 25 zł/m-c. Lokal biurowy do wynajmu znajduje się w dzielnicy Fabryczna. Budynek z rynku wtórnego. Lokal biurowy do wynajmu Wrocław Fabryczna w ramach cenionego przez naszych klientów programu „0% prowizji od najmującego”, co oznacza, że prowizję dla biura pokrywa wyłącznie właściciel.

Na straży bezpieczeństwa wszystkich najemców czuwa całodobowa ochrona oraz monitoring. Dla zmotoryzowanych przewidziano miejsce postojowe przed budynkiem w cenie najmu. Wszystkie pomieszczenia w lokalu biurowym na wynajem Wrocław Fabryczna są jasne, widne i przestronne, co w znaczącym stopniu wpływa na poprawę warunków pracy.

Lokal biurowy do wynajęcia Wrocław Fabryczna tworzą: pokój typu „open space” + pokój socjalny + pokój pod archiwum + hol. Dostęp do toalet w częściach wspólnych. Polecam i zapraszam na prezentację tego lokalu biurowego na wynajem Wrocław Fabryczna.

Informacje dotyczące lokalu biurowego do wynajęcia Wrocław Fabryczna  zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia lokalu biurowego do wynajmu Wrocław Fabryczna oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (041-15505)

Kontakt:
e-mail: k.pawlowska@wgn.pl

Data publikacji: 8 października 2019
Print Friendly, PDF & Email