komfortowy lokal biurowy do wynajmu Wrocław

Lokal biurowy wynajem Wrocław w cenie 4 500 zł/m-c

Do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni 103,12 metra kwadratowego na trzecim piętrze we Wrocławiu w cenie 4,5 tysiąca złotych miesięcznie. Atrakcyjna cena za metr kwadratowy to 44 zł/m-c. Lokal biurowy do wynajmu znajduje się w dzielnicy Krzyki. Budynek z 2017 roku. Trzecie piętro.

Lokal biurowy do wynajęcia składa się z kilku pomieszczeń oraz części wspólnych: 2 gabinety + przestrzeń wspólna + wc + zaplecze socjalne. Mocnym atutem oferowanego do wynajmu lokalu biurowego Wrocław Krzyki jest znakomita lokalizacja w rejonie ul. Wyścigowej. Dodatkowo do lokalu biurowego na wynajem Wrocław Krzyki przynależą dwa miejsca postojowe na parkingu (w cenie).

Lokal biurowy do wynajęcia Wrocław Krzyki wykończony jest w dobrym standardzie i objęty popularnym programem „0% prowizji od najmującego”, co oznacza, że wynagrodzenie dla biura nieruchomości pokrywa wyłącznie właściciel. W pierwszym miesiącu wynajmu lokalu biurowego Wrocław Krzyki obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja gwarancyjna. Polecam i zapraszam na prezentację lokalu biurowego do wynajęcia Wrocław Krzyki.

Informacje dotyczące lokalu biurowego do wynajmu Wrocław Krzyki zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia lokalu biurowego na wynajem Wrocław Krzyki oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (041-15417)

Kontakt:
e-mail: j.wojtowicz@wgn.pl
Tel. +48 502 266 024
Tel. +48 71 337 84 21

Data publikacji: 1 marca 2019
Print Friendly, PDF & Email