prestiżowa klatka schodowa prowadząca do lokalu biurowego na wynajem Wrocław

Lokal biurowy wynajem Wrocław za 1 100 zł/m-c

Do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni 22 metrów kwadratowych na czwartym piętrze we Wrocławiu w cenie 1 100 złotych miesięcznie. Cena za metr kwadratowy wynosi tylko 50 zł/m-c. Lokal biurowy do wynajmu znajduje się w dzielnicy Stare Miasto. Budynek z rynku pierwotnego. Mocnym atutem oferowanego do wynajmu lokalu biurowego Wrocław Stare Miasto jest jego usytuowanie w nowoczesnym, eleganckim budynku z windą, w ścisłym centrum miasta, blisko Rynku.

Lokal biurowy na wynajem zachwyca swoim doskonałym standardem, dzięki czemu nowi najemcy nie muszą ponosić dodatkowych kosztów. Cena: czynsz: 50 zł/m2 netto + opłaty eksploatacyjne: 16 zł/m2 netto + prąd według liczników. Warto podkreślić, że lokal biurowy na wynajem Wrocław Stare Miasto objęty jest słynnym programem „Oferta bezpośrednia – 0% prowizji od najemcy”, dzięki czemu prowizja dla biura opłacana jest przez właściciela. Polecam i zapraszam na prezentację lokalu biurowego do wynajęcia Wrocław Stare Miasto.

Informacje dotyczące lokalu biurowego do wynajmu Wrocław Stare Miasto zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia lokalu biurowego na wynajem Wrocław Stare Miasto oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone (041-15430)

Kontakt:
e-mail: j.wojtowicz@wgn.pl
tel. +48 502 266 024
tel. +48 71 337 84 21

Data publikacji: 19 sierpnia 2019
Print Friendly, PDF & Email