zdjęcie prezentuje hol prowadzący do lokalu biurowego do wynajmu Wrocław

Lokal biurowy wynajem Wrocław za 1 100 zł/m-c

Do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni 17,5 metra kwadratowego na pierwszym piętrze we Wrocławiu w cenie 1 100 złotych miesięcznie. Cena za metr kwadratowy wynosi 63 zł/m-c. Lokal biurowy do wynajmu znajduje się w dzielnicy Fabryczna. Budynek z rynku wtórnego oddany do użytku w 2016 roku.

Lokal biurowy na wynajem Wrocław Fabryczna poszczycić się może wysokim standardem, a wszyscy najemcy mają zapewniony całodobowy dostęp do budynku (budynek jest zamknięty). Na straży bezpieczeństwa czuwa profesjonalna ochrona. Cena wynajmu lokalu biurowego obejmuje: wodę, ogrzewanie centralne gazowe z własnej kotłowni, energię elektryczną w częściach wspólnych, ochronę, sprzątanie części wspólnych, konserwację windy, wywóz śmieci, wody opadowe. Dodatkowo płatne zużycie energii elektrycznej w lokalu (osobny licznik energii elektrycznej).

Lokal biurowy na wynajem Wrocław Fabryczna to jedno pomieszczenie. Toalety znajdują się w częściach wspólnych, na korytarzu. Lokal biurowy do wynajęcia Wrocław Fabryczna w ramach znanego programu „0% prowizji od najmującego”, co oznacza, że najemca nie płaci prowizji dla biura. Opłata ta przerzucona jest na właściciela.

Polecam i zapraszam na prezentację lokalu biurowego na wynajem Wrocław Fabryczna. Informacje dotyczące lokalu biurowego do wynajmu Wrocław Fabryczna zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia biura do wynajęcia Wrocław Fabryczna oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (041-15432)

Kontakt:
e-mail: j.wojtowicz@wgn.pl
tel. +48 502 266 024
tel. +48 71 337 84 21

Data publikacji: 18 sierpnia 2019
Print Friendly, PDF & Email