przestronne i komfortowe wnętrze lokalu biurowego do wynajmu Wrocław

Lokal biurowy wynajem Wrocław za 1 100 zł/m-c

Do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni 17 metra kwadratowego na pierwszym piętrze we Wrocławiu w cenie 1 100 złotych miesięcznie. Cena za metr kwadratowy wynosi odpowiedni 65 zł/m-c. Lokal biurowy do wynajmu znajduje się w dzielnicy Fabryczna. Budynek oddany do użytku w 2016 roku.

Cena za wynajem lokalu biurowego Wrocław obejmuje: wody opadowe, wywóz śmieci, konserwację windy, sprzątanie części wspólnych, ochronę, energię elektryczną w częściach wspólnych, ogrzewanie centralne gazowe z własnej kotłowni i wodę. Osobno płatna jest energia elektryczna (każdy lokal ma swój osobny licznik).

Elitarna i nobilitująca lokalizacja na terenie nowoczesnego biurowca z windą to kolejna z zalet tego lokalu biurowego do wynajęcia Wrocław. W budynku znajduje się winda oraz toalety zwykłe oraz dla niepełnosprawnych. Lokal biurowy do wynajmu Wrocław objęty popularnym programem „0% prowizji od najmującego”, dzięki czemu całość wynagrodzenia z tytułu usług pośrednictwa pokrywa jedynie właściciel.

Polecam i zapraszam na prezentację lokalu biurowego na wynajem Wrocław. Informacje dotyczące lokalu biurowego do wynajęcia Wrocław zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia lokalu biurowego do wynajmu Wrocław oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (041-15407)

Kontakt:
e-mail: j.wojtowicz@wgn.pl
Tel. +48 502 266 024
Tel. +48 71 337 84 21

Data publikacji: 29 stycznia 2019
Print Friendly, PDF & Email