Lokal biurowy wynajem Wrocław za 1 200 zł/m-c

Do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni 27,9 metra kwadratowego na drugim piętrze we Wrocławiu w cenie 1 200 złotych miesięcznie. Cena za metr kwadratowy wynosi 43 zł/m-c. Lokal biurowy do wynajmu znajduje się w dzielnicy Fabryczna z dobrym dojazdem do centrum, AOW oraz lotniska. Budynek z rynku wtórnego.

Lokal biurowy do wynajęcia Wrocław Fabryczna zapewnia swoim najemcom duże poczucie komfortu pracy oraz bezpieczeństwa. Pomieszczenie jest jasne, widne, przestronne i słoneczne. Ponadto lokal biurowy na wynajem Wrocław Fabryczna usytuowany jest w niezwykle nowoczesnym obiekcie, który został wykonany z myślą o jak najlepszej funkcjonalności. Dla najemców posiadających samochody przewidziano miejsce postojowe przed budynkiem w cenie najmu. Polecam i zapraszam na prezentację lokalu biurowego do wynajęcia Wrocław Fabryczna.

Lokal biurowy na wynajem Wrocław Fabryczna objęty programem „0% prowizji od najmującego”, dzięki czemu całość wynagrodzenia z tytułu usług pośrednictwa pokrywa tylko wynajmujący (właściciel).

Informacje dotyczące lokalu biurowego do wynajmu Wrocław Fabryczna zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia lokalu biurowego na wynajem Wrocław Fabryczna oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone (041-15398)

Kontakt:
e-mail: k.pawlowska@wgn.pl
tel. +48 665 313 096
tel.+48 71 337 84 06

Data publikacji: 27 sierpnia 2019
Print Friendly, PDF & Email