komfortowe wnętrze ekskluzywnego lokalu biurowego do wynajęcia Wrocław Stare Miasto

Lokal biurowy do wynajęcia Wrocław 26,6 m2

Na wynajem lokal biurowy Wrocław o powierzchni 26,6 metra kwadratowego na parterze w cenie 1 330 złotych miesięcznie. Atrakcyjna cena za metr kwadratowy to 50 zł/m-c. Lokal biurowy na wynajem mieści się w odrestaurowanej kamienicy, na Starym Mieście. Lokal biurowy do wynajęcia w ramach znanego programu „0% prowizji od najmującego”, dzięki czemu najemca nie płaci prowizji, a wynagrodzenie dla biura nieruchomości ponosi tylko właściciel. W pierwszym miesiącu wynajmu lokale biurowego Wrocław Stare Miasto obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja.

Najważniejsze zalety oferowanego na wynajem lokalu biurowego Wrocław Stare Miasto to najwyższy standard wykończenia, najwyższej klasy użyte materiały wykończeniowe, całodobowa, wyspecjalizowana ochrona, bliskość parkingu oraz prestiżowa lokalizacja w elitarnej kamienicy. Pomieszczenia są klimatyzowane i posiadają dostęp do wszystkich instalacji biurowych. Nowi najemcy będą mogli również korzystać z sali konferencyjnej. Lokal biurowy do wynajęcia Wrocław jest świeżo odnowiony i przygotowany do wprowadzenia  nowych najemców. Cena / miesiąc: 50 zł + VAT + opłaty za media. Polecam i zapraszam na prezentację tego lokalu biurowego do wynajmu Wrocław Stare Miasto.

Informacje dotyczące lokalu biurowego na wynajem Wrocław Stare Miasto zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia lokalu biurowego do wynajęcia Wrocław Stare Miasto oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (041-15473)

Kontakt:
e-mail: k.pawlowska@wgn.pl

Data publikacji: 16 kwietnia 2020
Print Friendly, PDF & Email