komfortowe wnętrze ekskluzywnego lokalu biurowego do wynajęcia Wrocław Stare Miasto

Lokal biurowy wynajem Wrocław za 1 330 zł/m-c

Do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni 26,6 metra kwadratowego na parterze we Wrocławiu w cenie 1 330 złotych miesięcznie. Konkurencyjna cena za metr kwadratowy wynosi 50 zł/m-c. Lokal biurowy do wynajmu znajduje się w odrestaurowanej kamienicy, na Starym Mieście. Lokal biurowy na wynajem w ramach znanego programu „0% prowizji od najmującego”, dzięki czemu najemca nie płaci prowizji, a wynagrodzenie dla biura nieruchomości ponosi tylko właściciel. W pierwszym miesiącu wynajmu biura Wrocław Stare Miasto obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja.

Najważniejsze zalety oferowanego do wynajęcia lokalu biurowego Wrocław Stare Miasto to najwyższy standard wykończenia, najwyższej klasy użyte materiały wykończeniowe, całodobowa, wyspecjalizowana ochrona, bliskość parkingu oraz prestiżowa lokalizacja w elitarnej kamienicy. Pomieszczenia są klimatyzowane i posiadają dostęp do wszystkich instalacji biurowych. Dostęp do budynku dla najemcy bez ograniczeń. Nowi najemcy będą mogli również korzystać z sali konferencyjnej. Lokal jest świeżo odnowiony i przygotowany do wprowadzenia się od 1 sierpnia 2019. Cena / miesiąc: 50 zł + VAT + opłaty za media. Polecam i zapraszam na prezentację lokalu biurowego do wynajęcia Wrocław Stare Miasto.

Informacje dotyczące lokalu biurowego do wynajmu Wrocław Stare Miasto zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia lokalu biurowego na wynajem Wrocław Stare Miasto oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (041-15473)

Kontakt:
e-mail: k.pawlowska@wgn.pl
tel. +48 665 313 096
tel. +48 71 337 84 06

Data publikacji: 18 lipca 2019
Print Friendly, PDF & Email