Lokal biurowy wynajem Wrocław za 1 344 zł/m-c

Do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni 42 metrów kwadratowych na IV piętrze we Wrocławiu w cenie 1 344 złotych miesięcznie. Cena za metr kwadratowy wynosi 32 zł/m-c. Lokal biurowy do wynajmu znajduje się w dzielnicy Stare Miasto. Prestiżowa kamienica z rynku wtórnego. Nobilitujące sąsiedztwo.

Lokal biurowy do wynajęcia Wrocław zapewnia swoim przyszłym najemcom duże poczucie komfortu i bezpieczeństwa. O to pierwsze dba całodobowa ochrona i recepcja. Komfort natomiast gwarantuje najwyższy standard wykończenia pomieszczeń, klimatyzacja oraz najlepszego gatunku użyte materiały wykończeniowe. Lokal biurowy do wynajmu Wrocław zostanie oddany do użytku przyszłym najmujących z dniem 1 listopada br. W pierwszym miesiącu wynajmu lokalu biurowego Wrocław obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja.

Na osobną uwagę zasługuje atrakcyjna, doskonała lokalizacja w sercu Wrocławia, w odrestaurowanej, prestiżowej kamienicy z nobilitującym sąsiedztwem wielu znakomitych firm. Brak miejsca parkowania rozwiązuje przylegający do kamienicy ogólnodostępny, 3-kondygnacyjny parking podziemny (opcja zakupu abonamentu). Najemcy mogą również korzystać z sali konferencyjnej oraz wszystkich instalacji biurowych. Wstęp do budynku jest wolny 24h/dobę.

Lokal biurowy do wynajęcia Wrocław objęty został słynnym i lubianym przez naszych klientów programem „Oferta bezpośrednia – 0% prowizji dla najmującego”, co oznacza, iż najmujący nie pokrywa opłaty za transakcję dla biura nieruchomości. Do plusów oferty warto jeszcze zaliczyć możliwość korzystania z archiwum/magazynu wliczone w cenę wynajmu. Polecam i zapraszam na prezentację lokalu biurowego do wynajęcia Wrocław.

Informacje dotyczące lokalu biurowego do wynajmu Wrocław zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia lokalu biurowego na wynajem Wrocław oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (041-15483)

Kontakt:
e-mail: k.pawlowska@wgn.pl
tel. +48 665 313 096
tel. +48 71 337 84 06

Data publikacji: 15 lipca 2019
Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *