prestiżowe pomieszczenie biurowe oraz widok z okien w lokalu biurowym do wynajęcia Wrocław Fabryczna

Lokal biurowy wynajem Wrocław za 1 400 zł/m-c

Do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni 25,52 metra kwadratowego na drugim piętrze we Wrocławiu w cenie 1 400 złotych miesięcznie. Cena za metr kwadratowy wynosi 55 zł/m-c. Lokal biurowy do wynajmu znajduje się w dzielnicy Fabryczna. Budynek z rynku wtórnego. W pierwszym miesiącu wynajmu lokalu biurowego do wynajęcia Wrocław Fabryczna obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja w wysokości 1-miesięcznego czynszu.

Mocnym atutem oferowanego do wynajmu lokalu biurowego Wrocław Fabryczna jest niewątpliwie jego znakomita lokalizacja w pobliżu wielu punktów usługowych i handlowych. Warto podkreślić, że lokal biurowy na wynajem Wrocław Fabryczna objęty jest słynnym programem „0% prowizji od najmującego”, dzięki czemu wynagrodzenie dla biura płaci jego właściciel. Lokal biurowy na wynajem Wrocław Fabryczna składa się z: pokoju biurowego + pomieszczenia socjalnego + wc. Polecam i zapraszam na prezentację tego lokalu biurowego na wynajem Wrocław Fabryczna.

Informacje dotyczące lokalu biurowego do wynajęcia Wrocław Fabryczna zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia lokalu biurowego na wynajem Wrocław Fabryczna oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszystkie prawa zastrzeżone. (041-15498)

Kontakt:
e-mail: k.pawlowska@wgn.pl

Data publikacji: 28 października 2019
Print Friendly, PDF & Email