zdjęcie prezentuje prestiżowy lokal biurowy do wynajęcia Wrocław

Lokal biurowy wynajem Wrocław za 1 827 zł/m-c

Do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni 24,41 metra kwadratowego na trzecim piętrze we Wrocławiu w cenie 1 827 złotych miesięcznie. Atrakcyjna cena za metr kwadratowy wynosi 75 zł/m-c. Lokal biurowy do wynajmu znajduje się w przepięknie odrestaurowanej kamienicy, w dzielnicy Stare Miasto.

Szybki, światłowodowy internet, klimatyzacja, duże przestronne pomieszczenia oraz liczne miejsca parkingowe to najmocniejsze zalety tego oferowanego do wynajęcia lokalu biurowego Wrocław Stare Miasto. Nowi najemcy mają zapewniony dostęp do pomieszczenia socjalnego oraz wc w częściach wspólnych. Atrakcyjna lokalizacja w centrum miasta to kolejna z zalet tego lokalu biurowego do wynajmu Wrocław Stare Miasto. Na koniec warto podkreślić, że lokal biurowy na wynajem Wrocław Stare Miasto objęty jest znanym i cenionym przez naszych klientów programem „0% prowizji od najmującego”, dzięki czemu najmujący nie płaci wynagrodzenia dla biura nieruchomości. Cna miejsca postojowego wynosi 200 zł/m-c każde.

W pierwszym miesiącu wynajmu lokalu biurowego do wynajęcia Wrocław Stare Miasto wymagana jest jednorazowa, zwrotna kaucja w wysokości jednomiesięcznego czynszu najmu. Polecam i zapraszam na prezentację lokalu biurowego na wynajem Wrocław Stare Miasto. Informacje dotyczące lokalu biurowego do wynajęcia Wrocław Stare Miasto zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia lokalu biurowego na wynajem Wrocław Stare Miasto oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (041-15453)

Kontakt:
e-mail: k.pawlowska@wgn.pl
Tel. +48 665 313 096
Tel. +48 71 337 84 06

Data publikacji: 24 kwietnia 2019
Print Friendly, PDF & Email