korytarz prowadzący do lokalu biurowego do wynajmu Wrocław

Lokal biurowy wynajem Wrocław za 1 845 zł/m-c

Do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni 41 metrów kwadratowych na trzecim piętrze we Wrocławiu w cenie 1 845 złotych miesięcznie. Atrakcyjna cena za metr kwadratowy wynosi 45 zł/m-c. Lokal biurowy do wynajmu znajduje się w dzielnicy Fabryczna.

Wysoki komfort wykończenia, znakomita lokalizacja oraz wiele miejsc parkingowych za budynkiem to najmocniejsze zalety tego lokalu biurowego na wynajem. Miejsce postojowe kosztuje 150 złotych miesięcznie. Przyszli najemcy lokalu biurowego do wynajęcia mają zapewniony dostęp do pokoju socjalnego a także wc w częściach wspólnych.

W pierwszym miesiącu wynajmu lokalu biurowego do wynajmu Wrocław obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja. Polecam i zapraszam na prezentację lokalu biurowego do wynajęcia Wrocław. Informacje dotyczące lokalu biurowego do wynajmu Wrocław zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację.

Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia lokalu biurowego na wynajem Wrocław oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (041-15405)

Kontakt:
e-mail: k.pawlowska@wgn.pl
Tel. +48 665 313 096
Tel. +48 71 337 84 06

Data publikacji: 11 stycznia 2019
Print Friendly, PDF & Email