hol w biurowcu, w którym znajduje się oferowany na wynajem lokal biurowy do wynajmu Wrocław

Lokal biurowy wynajem Wrocław za 10 250 zł/m-c

Do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni 205 metra kwadratowego na czwartym piętrze we Wrocławiu w cenie 10 250 złotych miesięcznie. Atrakcyjna cena za metr kwadratowy wynosi 50 zł/m-c. Lokal biurowy do wynajmu znajduje się w dzielnicy Stare Miasto, w centrum. Lokal biurowy do wynajmu Wrocław Stare Miasto niezwykle ekonomiczny w utrzymaniu. Na zmotoryzowanych najemców czekają liczne miejsca parkingowe przy budynku, na ulicy oraz na podziemnych parkingach w sąsiednich biurowcach i hotelach.

Lokal biurowy na wynajem Wrocław Stare Miasto poszczycić się może nobilitującą lokalizacją w eleganckim budynku z windą, w sąsiedztwie licznych biur i lokali usługowych, nieopodal Rynku. Wnętrze lokalu biurowego do wynajęcia obejmuje całe piętro i składa się z: 5 pomieszczeń biurowych + holu + serwerowni + aneksu kuchennego + 2 tarasów + łazienki. Lokal biurowy do wynajmu Wrocław Stare Miasto gotowy od razu do wprowadzenia się nowego najemcy.

Lokal biurowy do wynajęcia Wrocław Stare Miasto objęty słynnym programem „0% prowizji od najmującego”, dzięki czemu prowizja za wynajem dla biura przerzucona jest na stronę wynajmującą (właściciela). Polecam i zapraszam na prezentację lokalu biurowego na wynajem Wrocław Stare Miasto. Informacje dotyczące lokalu biurowego do wynajmu Wrocław Stare Miasto zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację.

Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia lokalu biurowego na wynajem Wrocław Stare Miasto oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (041-15419)

Kontakt:
e-mail: j.wojtowicz@wgn.pl
Tel. +48 502 266 024
Tel. +48 71 337 84 21

Data publikacji: 7 marca 2019
Print Friendly, PDF & Email