luksusowe wnętrze lokalu biurowego do wynajmu Wrocław Stare Miasto

Lokal biurowy wynajem Wrocław za 11 925 zł/m-c

Do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni 265 metra kwadratowego na drugim piętrze we Wrocławiu w cenie 11 925 złotych miesięcznie. Cena za metr kwadratowy wynosi 45 zł/m-c. Lokal biurowy do wynajmu znajduje się w dzielnicy Stare Miasto. Budynek z rynku wtórnego. Lokal biurowy Wrocław Stare Miasto na wynajem w ramach programu „Oferta bezpośrednia – 0% prowizji od najmującego”, dzięki czemu wynagrodzenie z tytułu opłat pośrednictwa pokrywa tylko właściciel obiektu. Lokal biurowy do wynajęcia Wrocław Stare Miasto na czas określony minimum 36 miesięcy.

Lokal biurowy do wynajmu Wrocław Stare Miasto gwarantuje przyszłym najemcom idealne warunki do pracy. Pomieszczenia oświetlone są rastrami spełniającymi wymagania inspekcji pracy z zastosowanymi najlepszymi świetlówkami ze światłem białym. Wysoki standard pomieszczeń wykończenia. Co więcej, lokal biurowy na wynajem Wrocław Stare Miasto można przearanżować zgodnie z potrzebami przyszłego najemcy. Obecny układ pomieszczeń przedstawia się następująco: 10 gabinetów + komunikacja + wc + jadalnia + kuchnia.

Prestiżowa i nobilitująca lokalizacja – lokal biurowy do wynajęcia Wrocław Stare Miasto mieści się w elitarnym biurowcu kategorii „B+”, blisko centrum. Lokal biurowy na wynajem Wrocław  Stare Miasto przeznaczony pod działalność biurowo-usługową. Obok znajduje się duży parking na ok. 50 miejsc (część abonamentowych). Warto w tym miejscu podkreślić, że w cenie wynajmu lokalu biurowego Wrocław Stare Miasto zawarto już opłatę za trzy miejsca parkingowe. Dodatkowo, przynależne 2 miejsca są już płatne. Dostępny jest również parking dla gości.

Cena wynajmu lokalu biurowego Wrocław Stare Miasto składa się z następujących składowych:
– stawka opłat czynszu najmu – 45 zł/m2 netto
– stawka opłat eksploatacyjnych – 19 zł/m2 netto
– prąd wg zużycia
– woda i ścieki wg zużycia
Ogrzewanie oraz klimatyzacja są już ujęte w opłatach eksploatacyjnych.

W pierwszym miesiącu wynajmu lokalu biurowego Wrocław Stare Miasto obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja  lub inna forma (do uzgodnienia). Informacje dotyczące lokalu biurowego do wynajęcia Wrocław Stare Miasto zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. (041-14327)

Kontakt:
e-mail: lidia.dolhan@wgn.pl

Data publikacji: 11 października 2019
Print Friendly, PDF & Email