słoneczne wnętrze komfortowego lokalu biurowego do wynajmu Wrocław

Lokal biurowy wynajem Wrocław za 1,1 tys. złotych

Do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni 37 m2 w przyziemiu, we Wrocławiu w cenie 1 100 zł miesięcznie. Cena za metr kwadratowy wynosi 30 zł. Lokal biurowy znajduje się w dzielnicy Krzyki. Budynek oddany do użytku w latach 70-tych ubiegłego wieku. Najmocniejsze zalety oferowanego do wynajmu lokalu biurowego Wrocław to wysoki standard wykończenia, zainstalowana klimatyzacja, rozprowadzona sieć internetowo-telefoniczna, gazowe ogrzewanie oraz liczne miejsca parkingowe na terenie ogrodzonej posesji (metalowy płot).

Powierzchnia biura na wynajem Wrocław to 37 metrów kwadratowych. Lokal biurowy do wynajęcia Wrocław objęty popularnym programem „0% prowizji od najmującego”, dzięki czemu najemca nie płaci prowizji. Rozkład pokoi i pomieszczeń w lokalu biurowym do wynajmu Wrocław:
– 2 pomieszczenia biurowe
– łazienka
– wc
– kuchnia.
Warto w tym momencie nadmienić, że w jednym pomieszczeniu znajduje się zbudowana na szerokość ściany szafa. Najemcy, dla których oferowana powierzchnia jest zbyt mała, mogą wynająć również znajdujący się wyżej lokal biurowy do wynajęcia Wrocław o powierzchni 76 metrów kwadratowych (cena 2 500 zł netto/miesięcznie).

Informacje dotyczące lokalu biurowego do wynajmu Wrocław zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia lokalu biurowego na wynajem Wrocław oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (041-15423)

Kontakt:
e-mail: t.malek@wgn.pl
Tel. +48 661 030 707

Data publikacji: 27 lutego 2019
Print Friendly, PDF & Email