przestronny i wykończony w najwyższym standardzie pokój biurowy w lokalu biurowym do wynajęcia Wrocław Stare Miasto

Lokal biurowy wynajem Wrocław za 13 000 zł/m-c netto + VAT

Do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni 182 metra kwadratowego na piątym piętrze we Wrocławiu w cenie 13 000 złotych miesięcznie. Cena za metr kwadratowy wynosi 71 zł/m-c. Lokal biurowy do wynajmu klasy „A” mieści się w ścisłym centrum, w dzielnicy Stare Miasto. Budynek z rynku wtórnego.

Lokal biurowy na wynajem jest stosunkowo tani w użytkowaniu – sprzątanie, ochrona, recepcja  liczone są proporcjonalnie do wynajmowanej powierzchni i wynoszą ok. 2 800 zł/m-c). Natomiast media, jak prąd, woda, ciepło i klimatyzacja, liczone są według zużycia. Lokal biurowy do wynajęcia Wrocław Stare Miasto urzeka i zachwyca nowoczesnością rozwiązań, lokalizacją, a także udogodnieniami dla najemców. Gwarancją bezpieczeństwa dla wszystkich osób jest całodobowa recepcja z ochroną. Osoby dojeżdżające do pracy samochodem albo rowerem mogą zaparkować swój pojazd w podziemnym garażu.

Lokal biurowy do wynajmu Wrocław Stare Miasto składa się z następujących powierzchni:
– 132 m2 powierzchni biurowej z własną kontrolą dostępu
– 100 m2 powierzchni współdzielonej składającej się z przestronnej nowoczesnej kuchni w pełni wyposażonej, łazienek, pryszniców
– 200 m2 tarasu.

Polecam i zapraszam na prezentację tego lokalu biurowego na wynajem Wrocław Stare Miasto. Informacje dotyczące lokalu biurowego na wynajem Wrocław Stare Miasto zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia lokalu biurowego do wynajęcia Wrocław Stare Miasto oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (041-15516)

Kontakt:
e-mail: m.pakula@wgn.pl

Data publikacji: 30 października 2019
Print Friendly, PDF & Email