jasne i słoneczne wnętrze ekskluzywnego lokalu biurowego na wynajem Wrocław Stare Miasto

Lokal biurowy wynajem Wrocław za 2 157 zł/m-c

Do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni 67,4 metra kwadratowego na czwartym piętrze we Wrocławiu w cenie 2 157 złotych miesięcznie. Cena za metr kwadratowy wynosi 32 zł/m-c. Lokal biurowy do wynajmu znajduje się w reprezentacyjnej kamienicy, na Starym Mieście. Budynek z rynku wtórnego. Lokal biurowy na wynajem o ogromnym potencjale – istnieje możliwość wynajęcia wraz z nim dodatkowej powierzchni na tym samym piętrze (2 pokoje) o powierzchni 42 m2.

Lokal biurowy do wynajęcia Wrocław Stare Miasto wykończony jest w najwyższym standardzie i gwarantuje doskonałe warunki pracy. Oprócz wszystkich niezbędnych instalacji biurowych oferowany do wynajmu lokal biurowy Wrocław Stare Miasto wyposażony jest również w klimatyzację. Budynek strzeżony jest 24 godz. dobę i posiada recepcję.

Rozkład pomieszczeń w lokalu biurowym na wynajem prezentuje się następująco: pomieszczenie biurowe (46,40 m2) + pomieszczenie socjalne (7,50 m2) + hol (7,80 m2) + 2 wc (5,70 m2). Na zmotoryzowanych najemców czeka ogólnodostępny, 3-kondygnacyjny parking podziemny w przyległym budynku (możliwość zakupu abonamentów parkingowych). Do dyspozycji przyszłego najemcy pozostaje również dostęp do sali konferencyjnej na dwanaście osób. Cena: 32 zł + VAT + opłaty za media/-m-c. Lokal biurowy Wrocław Stare Miasto na wynajem w ramach słynnego programu „0% prowizji od najmującego – najemca nie płaci prowizji”.

Długą listę zalet lokalu biurowego do wynajmu Wrocław Stare Miasto zamyka prestiżowa lokalizacja w sąsiedztwie międzynarodowych firm. W pierwszym miesiącu wynajmu lokalu biurowego Wrocław Stare Miasto obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja w wysokości 2-miesięcznych opłat. Polecam i zapraszam na prezentację tego lokalu biurowego na wynajem Wrocław Stare Miasto.

Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia lokalu biurowego do wynajmu Wrocław Stare Miasto oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (041-15515)

Kontakt:
e-mail: najmy@wgn.pl

Data publikacji: 22 października 2019
Print Friendly, PDF & Email