korytarz / hall w lokalu biurowym do wynajęcia Wrocław

Lokal biurowy wynajem Wrocław za 2 500 zł/m-c

Do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni 43,63 metra kwadratowego na czwartym piętrze we Wrocławiu w cenie 2 500 złotych miesięcznie. Atrakcyjna cena za metr kwadratowy to tylko 57 zł/m-c. Lokal biurowy do wynajmu znajduje się w centrum, w dzielnicy Stare Miasto. Kamienica położona jest przy głównym deptaku prowadzącym do Rynku. Czwarte piętro. W pierwszym miesiącu wynajmu lokalu biurowego Wrocław Stare Miasto obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja w wysokości 3 000 zł.

Lokal biurowy na wynajem składa się z następujących pomieszczeń i pokoi: 2 pomieszczenia biurowe + balkon + aneks kuchenny + łazienka + hol. Lokal biurowy do wynajęcia Wrocław Stare Miasto zapewnia swoim najemcom duże poczucie komfortu, luksusu, prestiżu oraz bezpieczeństwa. O to ostatnie troszczy się całodobowa ochrona, monitoring oraz system przeciwpożarowy.

Lokal biurowy do wynajmu Wrocław Stare Miasto objęty jest popularnym programem „0% prowizji od najmującego”, dzięki czemu wynagrodzenie dla biura ponosi tylko właściciel. W pomieszczeniach rozprowadzone jest okablowanie strukturalne. Polecam i zapraszam na prezentację lokalu biurowego do wynajmu Wrocław Stare Miasto. (041-15414)

Kontakt:
e-mail: k.pawlowska@wgn.pl
Tel. +48 665 313 096
Tel. +48 71 337 84 06

Data publikacji: 14 lutego 2019
Print Friendly, PDF & Email